Performancing Metrics

جناب میرسلیم آیا این گونه می‌خواهید از آزادی دفاع کنید؟ | اتاق خبر
کد خبر: 392883
تاریخ انتشار: 16 اردیبهشت 1396 - 10:58
عباس آخوندی نوشت: شما با توجه به تمام سوابق خودتان آیا نمی‌توانید بین یک جنگ تمام‌عیار روانی بر علیه دولت و نقد منتقدان تفاوت قائل شوید؟

به گزارش اتاق خبر، به نقل از دنیای اقتصاد، آیا واقعا شما به عنوان یک سیاستمدار نمی‌دانید که این دولت نه با نقد و نه با رقابت که با یک جنگ تمام عیار روبرو است و هر روز با کمینی مواجه است؟

پاسخ شما در باره مطلبی که پیرامون من گفتید را به گفته روایت سایر خبرنگاران از صحنه ارجاع می‌دهم. هر چند، در متنی که به همین مناسبت انتشار دادم به خودم تذکر دادم که باید صبورتر باشم. ولی یک سؤال از شما دارم. آیا این‌گونه می‌خواهید از آزادی شهروندان دفاع کنید؟ و این‌گونه می‌خواهید #حقوق_شهروندی مردم را تامین کنید؟

آقای میرسلیم! در همان جلسه‌ای که نشسته‌اید، روبروی دیدگان شما و میلیون‌ها نفر حیثیت یک خانم محترم ایرانی توسط یکی از نامزدها مورد تاخت‌وتاز قرار ‌گرفت. از وی و اقای رئیسی انتظاری نیست، رویه آنها همین ‌است. ولی شما چه کردید؟ بجز اینکه به‌طور ضمنی با وی همراهی کردید؟ مگر قانون حقوق شهروندان را تعریف و تضمین نمی‌کند؟ این نامزد با چه حقی یک شهروندی را که شرافتمندانه و مطابق قانون عمل کرده و تمام حقوق قانونی را پرداخت کرده، مورد تهمت قرار می‌دهد؟

شما که خود را آماده پذیرفتن سمت #ریاست_جمهوری کرده‌اید و می‌خواهید سوگند یاد کنید، آیا این‌گونه می‌خواهید حقوق شهروندان را تامین کنید؟ در آن جلسه تصویری ارائه شد که تمام تجار خائن هستند؟ آیا شما این‌گونه می‌خواهید از تجارت قانونی دفاع کنید؟ از شهرداری که حقوق مردم را تجارت می‌کند، انتظاری نیست، لیکن شما چرا سکوت کردید و از حقوق شهروندی و ازادی شهروندان دفاع نکردید؟

شما دیدید که چگونه ایشان ناجوانمردانه تلاش می‌کند پای پدر را به یک موضوع کاملا غیر مرتبط به میان بکشد؟ آیا شما به عنوان یک سیاستمدار تشخیص نمی‌دادید که وی بدون هیچ مستندی، پدر را متهم می‌کند؟ در حالیکه به گواهی تعزیرات دختر نیز مرتکب هیچ امری خلافی نشده‌است؟ آیا این اخلاق است؟ مگر آموزه دینی ما نیست که می‌گوید هر وقت می‌بینید حقی ضایع می‌شود باید فریاد برآورید؟

شما نه تنها این‌کار را نکردید که در جهت تضییع حقوق شهروندان عمل کردید. البته امیدوارم که هیات نظارت و ستاد اجرایی انتخابات به این تضییع حق شهروندی رسیدگی کند.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید