پیام تبریک شمخانی به دکتر روحانی | اتاق خبر
کد خبر: 393635
تاریخ انتشار: 30 اردیبهشت 1396 - 21:56
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی، انتخاب مجدد حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران به وی تبریک گفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در بخشی از این پیام آمده است:

حضور گسترده و حماسی آحاد ملت شریف ایران در دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر قدرت نرم جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید و پایه‌های اقتدار و امنیت این نظام الهی را بیش از پیش استحکام بخشید. 

این پیام می‌افزاید: بی‌شک انتخاب مجدد جنابعالی که از دوستان و یاران و هم‌رزمان قدیمی مقام معظم رهبری در سال‌های سخت مبارزات ضداستبدادی و حماسه جاوید دفاع مقدس هستید، نماد اعتماد مجدد آحاد مردم به ارزش‌های انقلابی و توانمندی‌های مدیریتی جنابعالی برای هدایت دستگاه عظیم اجرایی کشور به سوی اهداف عالی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.

در این پیام آمده است:

برگزاری باشکوه، امن و منظم این انتخابات در شرایط بسیار حساس منطقه صرف نظر از ارزشهای سیاسی آن، جلوه روشنی از قابلیت‌ها و ظرفیت‌های امنیتی و انتظامی کشور و تجربه ، درایت وتلاش شبانه روزی وغیر آشکار مجموعه مدیران و کارکنان دستگاه‌های ذیربط در کشور بوده و سندی افتخار آمیز در مسیر اعتلای ایران اسلامی و افزایش امنیت در کشور است.

اینجانب با سپاس از ملت شریف و قدر شناسمان در داخل و خارج از کشور و مجموعه نامزدهای محترم و ستادهای آنان که با تلاشی مسولانه زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور، رقابتی و امن را فراهم نمودند اعتماد مجدد مردم به جنابعالی و ارتقاء حمایت ملت از جنابعالی را که سرمایه‌ای ارزشمند و مایه دلگرمی و افزایش‌دهنده انگیزه در خدمت‌رسانی است را به سهم خود تبریک عرض نموده و تداوم توفیقات شما برادر ارجمند را از درگاه ایزد متعال ارزومندم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید