Performancing Metrics

مشکلی برای تامین وجه نقد خودپردازها نیست | اتاق خبر
کد خبر: 403779
تاریخ انتشار: 30 آذر 1396 - 13:05
به دنبال زلزله تهران
به دنبال زلزله رخ داده در تهران و افزایش طبیعی تقاضا برای تامین وجه نقد در بانک‌ها، بانک مرکزی به شبکه بانکی اعلام کرده است که نسبت به تجهیز خودپردازها و ارائه خدمات اهتمام داشته باشند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بعد از وقوع زلزله شب گذشته و با اعلام استاندار تهران  تمامی ادارات و مراکز دولتی استان به جز دستگاه‌های خدمات رسان، امروز - پنجشنبه همزمان با ٣٠ آذرماه تعطیل است.

اما با اعلام بانک مرکزی این تعطیلی شامل بانکها نشده و امروز خدمات خود را به روال عادی ارائه خواهند کرد. با این حال برخی گزارش‌ها حاکی از تعطیلی برخی هر چند تعداد محدودی از بانک‌ها است.

اطلاعات دریافتی از بانک مرکزی از این حکایت دارد که بانکها با اعلام عمومی تعطیلی در این باره اقدام کرده اند ولی باتوجه به اینکه بانک‌ها نیز سازمان های خدمت رسان هستند بانک مرکزی تاکید داشت که امروز شعب بانکها باید فعال بوده و خدمات لازم را به مشتریان ارائه کنند.

بر این اساس با اعلامی که بانک مرکزی به بانک‌ها داشته اصل بر باز بودن آنها قرار گرفته است و البته گذری بر شعب بانکها هم نشان از باز بودن آن‌ها دارد. اما ممکن است برخی به دلیل اعلام استانداری تهران و یا فرمانداری بسته باشند.

در مجموع مشکلی در ارائه خدمات وجود نداشته و مردم می‌توانند با مراجعه به بانکها به امور بانکی خود رسیدگی کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید