داد و ستد ۸۳ میلیارد سهم در ۶۹ روز معاملاتی | اتاق خبر
کد خبر: 413229
تاریخ انتشار: 22 تیر 1397 - 17:16
تعداد ۸۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار داد و ستد شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی تعداد ۸۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۲۷ هزار و ۱۳۳ میلیارد ریال در ۴ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۷۰۵ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۵۳ میلیارد و ۱۷۵ میلیون سهم به ارزش ۱۱۱ هزار و ۸۷۵ میلیارد ریال در ۲ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۵۷۹ نوبت در بازار اول؛ ۲۹ میلیارد و ۱۶۲ میلیون سهم به ارزش ۷۴ هزار و ۹۴۹ میلیارد ریال در ۲ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۷۷۰ نوبت در بازار دوم؛ ۲۹ میلیون سهم به ارزش ۲۸ هزار و ۲۶۲ میلیارد ریال در ۱۰ هزار و ۸۳۷ نوبت در بازار بدهی؛ ۲ میلیون سهم به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در ۵۵۳ نوبت در بازار مشتقه و یک میلیارد و ۱۷۹ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲ هزار و ۳۲ میلیارد ریال در ۵۶ هزار و ۹۶۶ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۳ هزار و ۲۱۵ واحد افزایش معادل ۱۳.۷ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۰۹ هزار و ۵۰۵ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۱ هزار و ۹۰۹ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۴ هزار و ۷۱۱ واحد افزایش مواجه شده‌اند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید