Performancing Metrics

تلاش قوای سه‌گانه برای اتخاذ جهت‌گیری واحد در اقتصاد | اتاق خبر
کد خبر: 414388
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1397 - 21:47
نهاوندیان در حاشیه جلسه هیات دولت؛
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور گفت: هر سه قوه تلاش می‌کنند تا جهت گیری واحدی را در امور اقتصادی دنبال کنند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس‌جمهور ظهر امروز(چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بهترین مدیریت جنگ اقتصادی تدبیرهای مناسب و هدفمند در مسیر اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: خوشبختانه در جلساتی که شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا تشکیل داده، بخشی از تحرک اقتصادی دنبال شده و در آخرین جلسه درباره مدیریت نقدینگی تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

وی افزود: تصمیماتی که در رابطه با مدیریت نقدینگی اتخاذ شد باعث هدایت نقدینگی به سمت تولید و جلوگیری از آثار زیان بار آن در بازار خواهد شد.

نهاوندیان ادامه داد: تصمیمی که در ارتباط با مجوز صندوق‌های سرمایه گذاری معامله پذیر که به مردم عرضه می‌شود اتخاذ شد، سپرده گذاران را به یک سرمایه گذاری کم ریسک هدایت می‌کند. از سوی دیگر تصمیماتی که در رابطه با صنایع کوچک و بزرگ و متوسط گرفته شده برای جلوگیری از انحراف منابع بوده که در دستور کار است.

معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان اینکه تمام مصوبات شورای عالی اقتصاد بخشی از صحنه وسیع اقتصاد را مورد توجه قرار داده، گفت: مهمتر از تمام این مصوبات فضای هماهنگی میان سه قوه است که باعث می‌شود تا جهت گیری واحدی را دنبال کنیم.

وی در پایان گفت: دولت هم تلاش می‌کند تا با ارتباط موثر با قوه قضاییه، مجلس و نهادهای موثر تاثیرگذاری مناسبی را در اقتصاد داشته باشد. هر سه قوه تلاش می‌کنند تا جهت‌گیری واحدی را در امور اقتصادی دنبال کنند. ان شاءالله فضای جدیدی را برای انسجام ملی مقابل طراحی‌هایی که دشمنان ایجاد می‌کنند همراه سه قوه ایجاد کنیم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید