Performancing Metrics

بازار سکه معکوس شد | اتاق خبر
کد خبر: 415644
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1397 - 17:39
امروز (چهارشنبه) بازار طلا و سکه در حالی کار خود را دنبال می‌کند که قیمت هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید حدود ۷۰ هزار تومان کاهش یافته است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار امروز با قیمتی معادل چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تومان داد و ستد می‌شود و نسبت به قیمت روز گذشته خود که رقمی معادل چهار میلیون و ۷۲۰ هزار تومان بود با افتی ۷۰ هزار تومانی مواجه شده است.

تا ساعت 14:45 امروز نیم سکه دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان قیمت داشت که نسبت به روز گذشته که با قیمت دو میلیون و ۲۲۵ هزار تومانی به فروش می‌رسید، کاهش ۵۵ هزار تومانی دارد.

ربع سکه نیز در بازار امروز یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به قیمت یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومانی روز گذشته، ۲۰ هزار تومان گران شده است.

امروز سکه یک گرمی در بازار ۶۱۱ هزار تومان فروخته شد و هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و 616 هزار تومان قیمت داشت.

طبق اعلام اتحادیه طلا و جواهر، هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۷۳ هزار و ۱۰۰ تومان در طلافروشی‌ها داد و ستد می‌شود.

گفتنی است، صبح امروز سکه تمام بهار آزادی طرح جدید چهار میلیون و ۷۴۰ هزار تومان داد وستد می‌شد که تا ظهر به چهار میلیون و ۶۵۰ هزار تومان کاهش یافت. همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۶۴۰ هزار تومان قیمت داشت.

درمورد قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی باید خاطر نشان کرد که روز گذشته ۱۱۹۵ دلار بود که امروز به ۱۱۹۵ دلار و ۷۰ سنت رسیده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید