Performancing Metrics

منع بکارگیری بازنشستگان ابزار تسویه حساب‌های سیاسی نشود | اتاق خبر
کد خبر: 421023
تاریخ انتشار: 12 دی 1397 - 18:27
وزیری هامانه:
وزیر اسبق نفت با اشاره به قانون منع بکارگیری بازنشستگان گفت: نباید این اصل به ابزاری برای تسویه حساب‌های سیاسی و جناحی تبدیل شود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دومین همایش ملی شناسایی و پرورش مدیران آینده با حضور سید کاظم وزیری هامانه، وزیر اسبق نفت و محمدرضا نعمت‌زاده، وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت در سالن همایش‌های کتابخانه ملی برگزار شد.

در این همایش سید کاظم وزیری هامانه با تاکید بر ضرورت توجه به ویژگی‌های فردی و شخصی در انتخاب مدیران آینده گفت: مدیران ارشد امروز باید با تلاش در راستای توسعه مهارت‌ها و توانایی‌های زیر دستان خود به‌عنوان مهمترین رسالتی که عهده‌دار هستند بستر به کارگیری مدیران شایسته را فراهم کنند.

او در ادامه با بیان اینکه آنچه شما امروز به عنوان مربیان جوانان که مدیران آینده هستند عهده دارید رسالت بزرگ شماست و هیچ گاه نباید به این رسالت به چشم لطف و مرحمت به دیگران یاد کنید، یادآور شد: نقش اصلی مدیران عالی در یک سازمان ایجاد هماهنگی و ایجاد بستر ارامش و افزایش انگیزه افراد است، چرا که تنها در سایه این عملکرد است که می توانید بستر تربیت مدیران موفق را در جامعه فراهم کنید.

وزیر سابق نفت ضمن توضیح تجارب خود در صنعت نفت کشور خطاب به مدیران گفت: مبادا با انتخاب دیر هنگام جوانی در سایه مسائل سیاسی، فرصت تبدیل او را به مدیری خوب عقب بیندازید، چرا که با این کار لطمه بزرگی به حوزه مدیریت کشور خواهید زد.

هامانه در اولین همایش ملی شناسایی و پرروش مدیران آینده نیز اظهار کرده بود کانون های ارزیابی را نباید به یک کاریکاتور تبدیل کنیم.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید