Performancing Metrics

انجام روزانه ۱۰۰ پرواز بین ایران و ترکیه | اتاق خبر
کد خبر: 426290
تاریخ انتشار: 9 اردیبهشت 1398 - 21:17
رییس سازمان هواپیمایی اعلام کرد
رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره به اینکه ایران با هیچ کشوری به اندازه ترکیه ارتباط هوایی ندارد اعلام کرد: در حال حاضر روزانه بیش از ۱۰۰ پرواز بین ایران و ترکیه انجام می‌شود.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی عابدزاده در حاشیه هشتمین اجلاس کمیسیون مشترک حمل و نقل جمهوری اسلامی ایران و ترکیه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: گسترش تعداد پروازها بین ایران و ترکیه در دستور کار قرار دارد و به دنبال این هستیم که تعاملات ایران با سایر کشورهای دنیا در برهه زمانی کنونی کاهش پیدا نکند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه برخی کشورها پروازهای خود را به ایران قطع کرده‌اند بنابراین در تلاش هستیم که از طریق خطوط هوایی که تمایل دارند به ایران بیایند این نقطه ضعف را برطرف کنیم تا مشکلی ایجاد نشود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با اشاره اینکه ایران با هیچ کشوری به اندازه ترکیه ارتباط هوایی ندارد، گفت: بیشترین تعداد پرواز بین ایران و ترکیه در قیاس با سایر کشورها برقرار است و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ پرواز به صورت روزانه بین دو کشور انجام می‌شود که سهم ایران حدود ۳۵ الی ۴۰ درصد است.

عابدزاده در مورد خرید هواپیماهای جدید نیز تصریح کرد: این موضوع محرمانه است.

وی در مورد ماندن یا رفتنش از سازمان هواپیمایی کشوری نیز اظهار کرد: از این مسئله اطلاع ندارم و ماندن یا رفتنم را خدا می‌داند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید