Performancing Metrics

۳۰ هزار بازرس در سطح بازار حضور دارند | اتاق خبر
کد خبر: 435321
تاریخ انتشار: 27 آبان 1398 - 20:47
نایب رییس اتاق اصناف تهران از نظارت مستقیم ۳۰ هزار بازرس از اتاق‌های اصناف سراسر کشور بر قیمت کالا و خدمات در سطح بازار خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ابراهیم درستی اظهار کرد: در جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم بازار در روز جمعه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت مصوب شد که هیچ واحد تولیدی و عرضه‌کننده کالا حق افزایش قیمت ندارد.

وی با بیان اینکه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان رعایت این مصوبه از سوی تولیدکنندگان را به دقت رصد می‌کند، خاطرنشان کرد: در این زمینه به صورت قاطع با هرگونه گران‌فروشی از سوی مبادی تامین کالا برخورد خواهد شد.

نماینده وزیر صمت در اتاق اصناف ایران ادامه داد: همچنین بازرسان اتاق اصناف بر رعایت قیمت‌های مصوب از سوی واحدهای صنفی و خرده‌فروش ها در سطح بازار نظارت دارند به‌گونه‌ای که ۳۰ هزار بازرس از اتاق‌های اصناف سراسر کشور نظارت مستقیم بر قیمت کالا و خدمات در سطح بازار دارند.

وی ادامه داد: در این زمینه گشت‌های مشترک اتاق اصناف، تعزیرات و سازمان صمت نیز برقرار است و با هرگونه گران‌فروشی در محل برخورد خواهد شد.

نایب رییس اتاق اصناف تهران خاطرنشان کرد: بازار بزرگ تهران از ابتدای امروز در آرامش کامل در تمام صنوف از جمله طلافروش، پوشاک، مسگرها و پارچه‌فروش فعالیت خود را آغاز کرد و همه در کمال آرامش و امنیت به کسب و کار خود مشغول هستند.

به گفته وی، روز گذشته برخی کسبه در بازار به دلیل تهدید ناشی از سوی برخی اخلال‌گران و قانون‌شکنان اقدام به بستن محل کسب خود کرده بودند اما امروز خوشبختانه امنیت کامل برقرار بود.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید