Performancing Metrics

پس از افزایش قیمت بنزین کالاها افزایش قیمتی نداشته‌اند | اتاق خبر
کد خبر: 435357
تاریخ انتشار: 28 آبان 1398 - 19:47
معاون بازرگانی وزیر صمت اعلام کرد:
معاون امور بازرگانی وزیر صمت تصریح کرد: پس از افزایش قیمت بنزین قیمت کالاها تغییر خاصی نداشته و تقریباً همه قیمت‌ها ثابت بوده که انشالله همین شرایط ادامه می‌یابد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عباس قبادی همراهی مجموعه‌های صنفی و ذخایر مناسب کشور را از جمله دلایل ثبات قیمت‌ها دانست و گفت: نظارت‌ها بر بازار تداوم می‌یابد.

به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ کالاها تغییری نکرده است

وی ادامه داد: از لحاظ قیمت به نسبت ماه‌های گذشته قیمت‌ها تغییری نکرده است.

معاون امور بازرگانی وزیر صمت در بخش دیگری از سخنان خود به علل ثابت ماندن قیمت‌ها اشاره کرد و گفت: خود مجموعه‌های صنفی با مردم و نظام همراهی داشتند و در بحث تولید و تامین و عرضه همکاری و نهایت تلاش خود را داشته‌اند که این موضوع از دلایل ثبات قیمت‌ها است.

وی موضوع مناسب بودن ذخایر کشور را دلیل دیگری برای ثبات قیمت‌ها دانست و ادامه داد: الان انبارهای کشور از لحاظ کالا شرایط خوبی را دارد و خوشبختانه هر کالایی که فروشگاه‌ها نیاز داشته باشند، سریعاً تامین می‌شود.

نظارتها تداوم دارد

معاون امور بازرگانی وزارت صمت در خصوص تداوم نظارت‌ها نیز افزود: این جدیت و هماهنگی بین همه مسئولان نظام از هر سه قوه برای کنترل و نظارت بر بازار وجود دارد، جلسات تنظیم بازار را تقریبا هر روز برگزار می‌کنیم، قیمت کالاها به خصوص صد قلم کالای اساسی هر روز رصد می‌شود و این شرایط به همین شکل ادامه دارد.

قبادی ادامه داد: البته اگر قیمت کالایی نیاز به بازنگری دارد، کار کارشناسی روی آن انجام خواهد شد و اما در مقطع فعلی اعلام کرده‌ایم که هیچ افزایش قیمتی را مخصوصاً برای دستگاه‌های دولتی نخواهیم پذیرفت.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید