Performancing Metrics

تامین‌ بیش از ۳۰۰ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی‌کننده در یک هفته | اتاق خبر
کد خبر: 439374
تاریخ انتشار: 16 اسفند 1398 - 19:11
مدیرعامل هلدینگ دارویی تامین خبر داد
مدیرعامل هلدینگ دارویی تامین از تهیه بیش از ۳۰۰ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی‌کننده در یک هفته اخیر خبر داد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، پویا فرهت، مدیرعامل تی‌پی‌کو که از شرکت‌های تابعه شستا به حساب می‌آید افزود: در هفته‌ای که گذشت، ما بیش از ۳۰۰ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی‌کننده به مراکز مهم عمومی تخصیص داده‌ و ارسال کرده‌ایم. روزانه ۲۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده سطوح فقط به شهرداری تهران و روزانه بیش از ۳۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده دست برای سایر مراکز عمومی و بیمارستان‌ها تامین و ارسال کرده‌ایم.

وی با اشاره به این‌که مجموعه تی‌پی‌کو از اسفند ماه برای رفع نیازهای پیشگیرانه از ویروس کرونا درگیر بوده، ادامه داد: این موضوع از آغاز همین هفته وارد فازی جدید شده و همه شرکت‌های پخش ما، داروپخش، اکسیر و هجرت، تا پایان تعطیلات نوروزی و رفع کامل ویروس آلوده‌کننده کرونا (کووید ۱۹) تعطیل نیستند و به تمامی مراکز درمانی خدمت‌رسانی کنند.

فرهت افزود: در هفته‌ای که سپری شد، روزانه ۲۰ هزار لیتر مایع ضدعفونی‌کننده سطوح تحویل شهرداری تهران داده‌ایم و همچنین روزانه ۳۰ تا ۴۰ هزار لیتر ضدعفونی‌کننده برای سایر مراکز و مکان‌های عمومی ارسال کرده‌ایم.

مدیرعامل تی‌پی‌کو همچنین افزود: در همین مدت، روزانه حدود ۲۰ تا ۳۰ هزار لیتر ژل و مواد ضدعفونی کننده دست هم به بیمارستان‌ها تحویل داده‌ایم که تمام محصولات ارائه شده تاییدیه وزارت بهداشت را نیز دارد و قطعا این روند تا پایان تعطیلات نوروزی و هر اندازه که مورد نیاز مراکز درمانی باشد، از طرف شرکت‌های پخش ما تامین خواهد شد.

پایان پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید