Performancing Metrics

مرغ و ماهی را در مغازه‌ها خرد و پاک نکنید | اتاق خبر
کد خبر: 439918
تاریخ انتشار: 29 اسفند 1398 - 18:59
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی توصیه کرد
رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی تاکید کرد تا جایی که امکان دارد مردم درخواست پاک و خرد کردن مرغ و ماهی را در مغازه‌ها نداشته باشند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهدی یوسف‌خانی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و بیان اینکه مردم ترجیحا از فروشگاه‌هایی که موارد بهداشتی در آنها رعایت می‌شود و دارای پروانه کسب وکار هستند خرید کنند، گفت: تا جایی که امکان دارد مردم تقاضای خرد و پاک کردن مرغ و ماهی را از واحدهای فروش مرغ و ماهی نداشته باشند و این اقلام را به صورت کامل خریداری کرده و خودشان در منزل پاک یا خرد کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی  تصریح کرد: سازمان دامپزشکی هم دستور داده که هیچ مرغ و ماهی در مغازه‌ها پاک نشود و مردم در منزل فرآوری مورد نظر را انجام دهند، زیرا با اتخاذ این روش هم مردم مدت زمان کمتری در مغازه ها هستند و هم آلودگی‌هایی که ممکن است طی پاک یا خرد کردن به مرغ  و ماهی منتقل شود به صفر می‌رسد.

یوسف خانی در پایان همچنین با بیان اینکه امسال نسبت به سال گذشته عرضه و تولید ماهی بسیار خوب و زیاد بوده و قیمت آن نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است، گفت: در حال حاضر قیمت ماهی سفید در خرده فروشی‌ها حدود ۷۵ هزارتومان و قزل آلا نیز  حدود ۲۷ هزار تومان است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید