Performancing Metrics

آغاز خرید مرغ مازاد مرغداران از سوی شرکت پشتیبانی امور دام | اتاق خبر
کد خبر: 440352
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1399 - 22:41
مرغداران نگران نباشند
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام از آغاز گسترده خرید مرغ مازاد مرغداران در سراسر کشور خبر داد و گفت: روز گذشته ۱۲۹۲ تن مرغ مازاد به نرخ ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خرید شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسن عباسی معروفان گفت: با هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت صنعت، معدن و تجارت خرید مرغ مازاد از مرغداران بدون هیچگونه محدودیتی در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام افزود: در حال حاضر با توجه به عرضه مرغ مازاد از سوی مرغداری های کشور، شرکت پشتیبانی امور دام وارد عمل شده و مطابق با استاندارد سازمان دامپزشکی مبنی بر خرید مرغ با وزن کمتر از دو کیلوگرم؛ در سراسر کشور آغاز شده و هیچگونه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

وی گفت: مرغداران به هیچ عنوان نگران فروش مرغ مازاد خود نباشند چرا که دولت بدون محدودیت مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد کرد.

او تصریح کرد: روز گذشته ۱۲۵۰ تن مرغ مازاد از مرغداران خریداری شده ضمن اینکه امروز نیز ۱۲۹۲ تن مرغ به نرخ ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شده است که این یک رکورد بی سابقه به شمار می رود.

عباسی معروفان خاطرنشان کرد: مرغداران با طیب خاطر نسبت به جوجه ریزی برای ایام پیش رو اقدام کنند چرا که دولت به صورت تضمینی مرغ تولیدی آنها را خریداری خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید