Performancing Metrics

همه چیز در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر | اتاق خبر
کد خبر: 441927
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1399 - 10:49
در این مقاله می خواهیم همه چیز در مورد برد یخچال فریجیدر (علت خراب شدن برد یخچال فریجیدر، ارور نشان دهنده خرابی برد یخچال فریجیدر، چگونگی تعمیر برد یخچال و قیمت برد) را در اختیار شما مصرف کننده عزیز بگذاریم.

در این مقاله می خواهیم همه چیز در مورد برد یخچال فریجیدر (علت خراب شدن برد یخچال فریجیدر، ارور نشان دهنده خرابی برد یخچال فریجیدر، چگونگی تعمیر برد یخچال و قیمت برد) را در اختیار شما مصرف کننده عزیز بگذاریم. بهترین برند یخچال در بازار یخچال فریجیدر است، این یخچال ماندگارترین یخچال ها در مقایسه با دیگر برند ها است.

همه چیز در مورد تعمیر یخچال فریجیدر

ابتدا در مورد تعمیر برد یخچال فریجیدر صحبت مختصری می کنیم. برد الکترونیکی یکی از مهمترین اجزای یک یخچال محسوب می شود. این برد در تمام وسایل الکترونیکی قرارداد، حتی ساعتی که دور مچ دستتان بسته شده است. این برد را می توانید داخل یا روی بدنه یخچال مشاهده کنید. خرابی و یا ایراد در این برد به ندرت پیش می آید، اما اگر این مشکل برایتان پیش بیاید. برای تعمیر برد یخچال فریجیدر باید حتما از متخصص کمک بگیرید.

برد قطعه است که نقش کنترل دیگر اجزای یخچال را برعهده دارد، مانند مغز در بدن انسان. نقش اساسی این برد را می توان در کنترل کمپرسور و فن یخچال به خوبی دریافت کرد. که نشان دهنده این است که تمام فعالیت های یخچال بسته به برد آن است. حال این را در نظر بگیرید که اگر برد خراب شود و از کار بی افتد با مشکل جدی رو به رو هستید. اما نکته قابل توجه اینجاست که تعمیر برد و تعمیر یخچال فریجیدر فقط و فقط از عهده ی یک فرد متخصص در زمینه یخچال فریجیدر بر می آید. پس برای تعمیر برد و تعمیر یخچال فریجیدر با نمایندگی تماس بگیرید.

با توجه به اهمیت برد، نمایندگی فریجیدر است که می تواند در زمینه تعمیرات برد و تعمیر یخچال فریجیدر اقدامات لازم را انجام دهد. پس به هیچ عنوان خود یا فردی که در این زمینه تخصص کافی و لازم را ندارد به تعمیر برد یخچال فریجیدر اقدام نکند.

علت خراب شدن برد یخچال فریجیدر

همانطور که گفتیم برد اصلی ترین قطعه در یخچال است. اما یخچال فریجیدر شامل دو عدد برد است :

  • برد اصلی
  • برد نمایشگر

وظایف برد اصلی را برایتان بازگو کردیم. اما برد نمایشگر همانطور که از اسمش پیداست، میتواند ارور ها، کد خطا و دمای یخچال را روی صفحه ی نمایشگر آن نشان دهد. اما به سراغ علت های خراب شدن برد یخچال فریجیدر می رویم. این برد به دلیل حساسیت بالایی که دارد به علت های زیر ممکن است خراب شود :

علت اول :

اولین علت که میتواند باعث تعویض، تعمیر برد و تعمیر یخچال فریجیدر می شود، نوسانات برق است. نوسانات شدید برق می تواند باعث خرابی مدار الکتریکی یخچال فریجیدر شود. این نوسانات شامل بالا و پایین شدن ولتاژ است که آسیب شدیدی به قطعات برد می زند. اما این نکته را به یاد داشته باشید که اول به تعمیر برد یخچال فریجیدر اقدام کنید سپس تعویض آن. برای حل این مشکل بهتر است یخچال را به یک نوسان گیر وصل کنید.

علت دوم :

دومین علت می تواند طول عمر بالای یخچال شما باشد. هر وسیله ای که به طور دائم از آن استفاده می شود، با گذشت زمان دچار استهلاک و مشکل فنی می شود. اما این بازه زمانی برای یخچال فریجیدر می تواند حدود 8 تا 10 سال باشد. هنگامی که  خازن ها باد می کنند این هشدار را می دهند که زمان تعویضشان فرا رسیده است.

علت سوم :

سومین علت که موجب تعویض و تعمیر برد یخچال فریجیدر می شود آب خوردگی برد است. این بدان معناست که در هنگام تمیز کردن یخچال توسط خانم ها نباید به قطعاتی همچون برد و قطعات حساس دیگر آب برسد. بی احتیاطی در این مورد موجب می شود که برد یخچال شما بسوزد. اما راه حل آن میتواند تمیز کردن یخچال بدون آب باشد.

علت چهارم :

چهارمین علت میتواند ضربه خوردن برد یخچال باشد. که متاسفانه این امر موجب تعویض برد یخچال می شود. یا اگر قطعه ای در مدار هم مشکلی داشته باشد می تواند به برد اصلی آسیب بزند.

ارور نشان دهنده ی خرابی برد یخچال فریجیدر

تمام علل خرابی برد اصلی یخچال را برای شما شرح دادیم. حال میخواهیم راجب ارور یخچال فریجیدر صحبت کنیم. تا این را بدانید چه خطایی نشان دهنده خرابی و مشکل در برد یخچال فریجیدر شماست. شما با دیدن این ارور باید چه اقدامی را انجام دهید.

ارور  SY  CE یاSY  CF  یک ارور هشدار است و هنگامی که مشکلی در برد یخچال شما وجود داشته باشد فعال می شود. توجه داشته باشید که اگر با این ارور مواجه شدید بدون فوت وقت یخچال را از برق بکشید. چرا که این خطا هشدار وجود مشکل در برد اصلی یخچال را می دهد. اگر به آن توجه نشود خسارت مالی زیادی برای شما بوجود خواهد آورد.

پس از آنکه یچال را از برق کشیدید، تمام سیم کشی ها و پریز های برق یخچال فریجیدر را بررسی کنید. اگر که مشکل را جویا نشدید در اولین فرصت با نمایندگی یخچال فریجیدر تماس حاصل فرمایید. این مشکل در زمانی که به صفحه نمایشگر یخچال هم ضربه ای وارد شود بوجود می آید.

تعمیر یخچال فریجیدر در منزل

همانطور که در مطالب بالا گفتیم برد یکی از اصلی ترین قطعات یخچال می باشد که تمام قسمت های آن را کنترل می کند. از این مطلب نتیجه می گیریم که برد حساس ترین قطعه است پس برای تعمیر آن به یک فرد متخصص نیاز داریم. چرا که اگر برد آسیبی ببینید تعویض آن هزینه ی بالایی برای شما خواهد داشت. این کاری نیست که همه بتوانند آن را در منزل انجام دهند.

 پس اگر مشکلی برای برد یخچال پیش آمد و یا ارور خطا برد را مشاهده کردید حتما با نمایندگی یخچال فریجیدر تماس بگیرید و از مشاوره متخصصین آن استفاده کنید. تعمیرکارانی که برای شما اعزام می شوند دارای تخصص و تجربه بسیار بالایی در این زمینه هستند.

قیمت برد یخچال فریجیدر

اگر مطالب بالا را مطالعه کرده باشید خواهید فهمید که به دلیل اهمیت برد در یخچال، آن از قیمت بالایی برخوردار است. ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از تعویض برد حتما اقدام به تعمیر آن کنید، چرا که هزینه تعمیر بسیار کمتر از تعویض آن است. تفاوت قیمت در برد اصلی و تقلبی کاملا مشهود است پس چه بهتر برای استفاده بیشتر از یخچال تا چندین سال  برد اصلی را از نمایندگی فریجیدر تهیه کنید.

تعمیر یخچال فریجیدر از طریق نمایندگی معتبر و قابل اعتماد صورت پذیرد. به همین دلیل اگر هر مشکلی در زمینه برد اصلی یخچال یا تعمیر یخچال فریجیدر برای شما پیش آمد. با نمایندگی تماس گرفته زیرا نمایندگی پس از انجام تعمیرات این تضمین را به شما می دهد که مشکلی برای یخچال شما پیش نمی آید.

 

 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید