Performancing Metrics

شروع طرح ضربتی نظارت بر شهربازی‌های تهران | اتاق خبر
کد خبر: 445059
تاریخ انتشار: 14 تیر 1399 - 15:00
مدیرکل استاندارد تهران اعلام کرد که با توجه به شروع تعطیلات تابستان، طرح ضربتی نظارت بر شهربازی‌های استان آغاز شده و تعدادی از شهربازی‌ها به دلیل عدم اخذ و یا تمدید مجوز بهره برداری پلمب شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمودرضا طاهری اظهار کرد: این طرح همچنان ادامه دارد و تاکنون تجهیزات ۱۱ شهربازی پلمب شده‌ که از این تعداد، شهربازی‌های نارسیس واقع در مرکز خرید نارسیس، امیر پارس در مرکز خرید امیر و کارخانه شادی در مرکز خرید تیراژه ۲ در محله نظام آباد، بوستان شاهد واقع در بلوار سردار جنگل، بازیکده خانواده واقع در بوستان ساحل حکیمیه، شهربازی پارک پلیس واقع در تهران پارس و زیپ‌لاین باغ موزه دفاع مقدس واقع در بزرگراه شهید حقانی، کماکان موفق به اخذ مجوز بهره‌برداری نشده و اجازه بهره‌برداری ندارند.

وی با اشاره بر پلمب ۴۲ شهربازی در سال گذشته، افزود: نصب تصویر مجوز بهره‌برداری وسایل بازی در کنار هر تجهیز الزامی بوده و شهروندان حتماً قبل از استفاده از وسیلۀ بازی، به مجوز بهره‌برداری آن تجهیز توجه کنند. همچنین لازم‌ است، کلیه تجهیزات قبل از بهره‌برداری توسط ناظرین فنی هر مجموعه مورد بازدیدهای روزانه، هفتگی و ماهانه قرار گیرد تا از صحت عملکرد تجهیز اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید