Performancing Metrics

اقتصاد دانش‌بنیان اولویت اصلی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری است | اتاق خبر
کد خبر: 446852
تاریخ انتشار: 25 شهریور 1399 - 16:02
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت توجه به اقتصاد دانش بنیان گفت: اقتصاد دانش‌بنیان اولویت اصلی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از بازار، معاون علمی و فناوری رییس جمهور امروز در سفری یک روزه برای رونمایی از ۱۱ طرح فناورانه و شرکت در نشست اقتصاد بنیان آذربایجان شرقی به تبریز سفر کرده است.

سورنا ستاری ظهر امروز سه شنبه در حاشیه رونمایی از طرح های فناورانه در پارک علم و فناوری استان با بیان اینکه اقتصاد دانش‌بنیان در اقتصاد درونزا پیشران بوده و نقش مهمی دارد، گفت: استان آذربایجان شرقی در توسعه فناوری‌ها و اقتصاد دانش‌بنیان افق روشنی دارد و برای همین منظور اقتصاد دانش‌بنیان اولویت اصلی معاونت علمی و فناوری است.

ستاری با بیان اینکه در زیرساخت‌های فناورانه استان سرمایه ‌گذاری‌های ویژه‌ای صورت گرفته، ابراز داشت: تمامی حلقه‌های  زنجیره نوآوری از شتابدهنده‌های مراکز نوآوری گرفته تا کارخانه‌های نوآوری باید در یک راستا کار کنند تا اقتصاد دانش‌بنیان شکل گیرد.

گفتنی است در این سفر ۱۱ طرح فناورانه استان رونمایی شد و همچنین واگذاری اراضی به شرکت های فناور و دانش بنیان در پارک علم و فناوری استان انجام شد.

گفتنی است در این خصوص و در مرحله نخست ۹ قطعه زمین برای تولید محصولات فناورانه به شرکت های دانش بنیان استان واگذار شد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید