Performancing Metrics

آموزش سرمایه گذاری در بیت کوین کش | اتاق خبر
کد خبر: 447765
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1399 - 10:25
تبدیل شدن ارزهای دیجیتال به پول یکی از دغدغه های اصلی کسانی است که در این حوزه فعالیت می کنند.

به گزارش اتاق خبر، بارها و بارها پیش آمده که این ایده در فضای اینترنتی پیچیده است و حتی داستان خرید پیتزا با بیت کوین، بارها و بارها شنیده شده است. اما با گسترش استفاده از بیت کوین، محدودیت بلاک ها باعث شد که سرعت تراکنش ها کم بماند و امکان استفاده از بیت کوین به شکل پول را نداشته باشد. وقتی کار به این جا رسید، اختلاف بین خالقان بیت کوین و طرفدارانش بیشتر شد. و عده ای تصمیم گرفتند که شاخه ای زیر مجموعه از آن را تشکیل بدهند. اگر مایل به سرمایه گذاری در بیت کوین کش هستید، ابتدا باید مفهوم بلاک چین و بعد از آن زیرمجموعه یا فورک را در بیت کوین بشناسیم.

 

بلاک چین و محدودیت هایش در بیت کوین

وقتی حرف از بیت کوین می شود، نمی شود اسم بلاک چین را نیاورد. تکنولوژی ای که باعث شده بیت کوین بتواند در فضای دیجیتال قابل معامله و خرید و فروش باشد. اما محدودیت در پروتکل بلاک چین باعث شد که به روزرسانی در بیت کوین با مشکل جدی روبرو بشود. این پروتکل را به هیچ وجه نمی توان تغییر داد مگر این که تمام اعضای آن راضی باشند. و این اتفاق در مورد محدودیت تراکنش ها در بلاک چین بیت کوین نیافتاد.

 برای دانستن تاریخچه بیت کوین کلیک کنید.

بیت کوین نمی تواند بیشتر از هفت تراکنش در ثانیه را حمایت کند. در حقیقت پروتکلی که برای بلاک چین آن نوشته شده این اجازه را نمی دهد. و همین نکته ی ساده باعث می شود که اجازه ی گسترش و استفاده از آن به عنوان پول وجود نداشته باشد.

 

حل اختلاف با بیت کوین کش

اگر شما هم جزو طرفداران استفاده از رمزارز به جای پول هستید، سرمایه گذاری در بیت کوین کش برایتان جذاب خواهد بود. راه حل طرفداران این موضوع، گزینه ی فورک یا انشعاب بود. طرفداران با طراحی یک زیرمجموعه با پروتکل های جدید در بلاک چین، این امکان را ایجاد کنند. البته بیت کوین کش تنها زیرمجموعه ای نیست که ایجاد شده و شاید بیش تر از صد بار این اتفاق افتاده است. که خیلی از آنها گمنام هستند. اما این رمز ارز توانسته جای خودش را در بازار پیدا و تثبیت کند. اتفاقی که سرمایه گذاری در بیت کوین کش را قابل توجیه می کند. اندازه ی بلاک در بیت کوین فقط یک مگابایت است. اما بیت کوین کش هر بلاک را به 32 مگابایت افزایش داده است.

 

کیف پول مناسب برای بیت کوین کش

مهم ترین مسئله در مورد سرمایه گذاری در بیت کوین کش و دیگر ارزهای دیجیتال، استفاده از کیف پول مناسب است. همیشه در این موضوع به تعداد کاربران کیف پول دقت کنید. اگر شرکتی که انتخاب کرده اید، امتحان خود را پس داده و اطمینان کاربران زیادی را گرفته باشد، پس شما هم می توانید به آن اعتماد کنید. کیف پول های معروف شامل «کوینومی»، «تراست والت»، «اتمیک» و... هستند. کیف پول سخت افزاری هم مانند کیف پول لجر و همین طور کیف پول ترزور هست که مثل دیگر کیف ها می توانید در جیب خودتان بگذارید.

 

صرافی آنلاین مطمئن

خرید ارز کشورها از طریق صرافی های فیزیکی امکان پذیر است. اما هیچ کدام ارز دیجیتال نمی فروشند. برای خرید و سرمایه گذاری در بیت کوین کش به یک صرافی آنلاین احتیاج دارید که خرید و فروش ها در آن انجام می شود. از صرافی هایی مانند ارزوال استفاده کنید. در این صرافی ها، نمودارهای تغییرات قیمت، ارزهای دیجیتال معتبر و گزینه کیف پول وجود دارد. اما برای فعالیت جدی در این بازار نیاز دارید که حتماً هویت خودتان را به طریقی به این صرافی ها اثبات کنید.

 

خطرات سرمایه گذاری در بیت کوین کش

ممکن است بعضی از صرافی ها آن را به رسمیت نشناخته باشند. هنوز اعتماد سرمایه گذاران زیادی را به دست نیاورده و آن طور که باید و شاید به تصویب نرسیده است. و نکته ی دوم این که مانند خیلی از انشعاب های بیت کوین، هنوز نتوانسته لوگوی تجاری مشخصی برای خود طراحی کند و البته به همان میزان هم موفق به جدایی از بیت کوین نشده است.

حجم معاملات در بیت کوین کش خیلی کمتر از بیت کوین یا حتی اتریوم است. بنابراین نقد کردن آن هم می تواند برایتان چالش ساز بشود. مگر این که سرمایه تان را با بیت کوین کش نگه دارید و امیدوار باشید که روزی روزگاری سرمایه گذاران بیشتری برایش سر و دست بشکنند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید