Performancing Metrics

تکذیب افزایش قیمت نان | اتاق خبر
کد خبر: 448027
تاریخ انتشار: 20 اردیبهشت 1400 - 15:17
رئیس اتحادیه فروشندگان نان‌ سنگک گفت: اخیرا هیچ افزایش قیمتی برای نان سنگک رخ نداده، اما از دولت خواستاریم تا فکری برای این موضوع کند.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از تجارت  نیوز، اصغر پابرجا رئیس اتحادیه فروشندگان نان‌ سنگک در خصوص افزایش قیمت نان گفت: هیچ افزایش قیمتی برای انواع نان به خصوص نان سنگک رخ نداده و در حال حاضر با قیمت‌های قبلی نان می‌فروشیم.

او افزود: قیمت هر قرص نان سنگک با آرد دولتی یک هزار و ۸۰۰ تومان است و اخبار اخیری که در خصوص افزایش قیمت نان در فضا‌های مختلف درج شده، در واحد‌های نانوایان سنگک رخ نداده است و هرگونه افزایش قیمت را تکذیب می‌کنم.

رئیس اتحادیه فروشندگان نان‌ سنگک بیان کرد: البته ممکن است برخی واحد‌های صنفی به دلیل به صرفه نبودن قیمت فروش نسبت به هزینه‌های تولید، اقدام به افزایش غیر قانونی قیمت نان کنند، اما با این واحد‌ها برخورد می‌شود.

پابرجا ادامه داد: البته در این زمینه به واحد‌های صنفی حق می‌دهیم؛ چرا که افزایش مصوب قیمت نان بیش از یک سال است که رخ نداده، اما از طرفی هم هزینه‌های جاری و غیر جاری بعضا تا دو برابر افزایش پیدا کرده است.

او گفت: اما با تمام این احوال با واحد‌های صنفی متخلف برخورد خواهیم کرد و چند مورد برخورد هم در هفته‌های اخیر رخ داده که مسئولان این واحدهای صنفی متخلف مجبور به پرداخت جریمه و حتی تعطیلی چند هفته‌ای شده‌اند.

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید