Performancing Metrics

درخواست نتانیاهو از صهیونیست‌ها برای رفتن به پناهگاه از بیم موشک‌های مقاومت | اتاق خبر
کد خبر: 448100
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1400 - 03:42
درپی حمله موشکی مقاومت به تل‌آویو
به دنبال حمله موشکی نیروهای مقاومت به تل‌آویو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر از صهیونیست‌ها خواست که برای در امان ماندن از موشک‌های مقاومت به پناهگاه بروند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از اسپوتنیک، بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی در واکنش به حملات موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو از صهیونیست‌ها خواست که به پناهگاه‌ بروند.

وی گفت: جنگ علیه گروه‌های فلسطینی ادامه خواهد یافت و طول خواهد کشید. ما با قدرت هدف قرار دادن حماس و جهاد اسلامی را ادامه خواهیم داد و این دو گروه هزینه سنگینی را پرداخت خواهند کرد.

بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی نیز در این باره گفت: حملات شدیدی علیه غزه انجام شد و ما اهداف زیادی را برای هدف قرار دادن در اختیار داریم و این تنها آغاز کار است و آرامش را به شهروندانمان باز خواهیم گرداند.

این اظهارات پس از آن مطرح شد که مقاومت فلسطین ساعتی قبل در پاسخ به حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به فلسطینی‌های بی‌گناه در نوار غزه با ۱۳۰ موشک قلب تل‌آویو را هدف قرار داد.

در همین راستا، تلویزیون رسمی رژیم صهیونیستی از لغو تمامی پروازها در فرودگاه بن گورین در پی حملات موشکی مقاومت فلسطین به تل‌آویو خبر داد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید