Performancing Metrics

هیچ خط قرمزی در برخورد با مفاسد اداری و مبارزه با فرار مالیاتی نداریم | اتاق خبر
کد خبر: 450722
تاریخ انتشار: 3 آذر 1400 - 15:17
رییس کل سازمان امور مالیاتی:
رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور بر ضرورت تکریم مودیان مالیاتی تاکید کرد و گفت: ارتقای سلامت نظام اداری و فساد ستیزی از برنامه‌های مهم نظام مالیاتی است و در برخورد با مفاسد اداری و مبارزه با فرار مالیاتی هیچ خط قرمزی نداریم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایرنا از سازمان امور مالیاتی، «داود منظور»  با بیان اینکه یکی از برنامه‌های مهم نظام مالیاتی، مبارزه فساد اداری و همچنین برخورد جدی با فرار مالیاتی است، گفت: با هدف ارتقای سلامت نظام اداری و حرکت به سمت نظام مالیاتی عادلانه و منصفانه، همه مدیران سازمان باید یک صدا و قاطعانه با فساد اداری برخورد کنند.

وی تصریح کرد: واحدهای نظارتی و حراستی سازمان امور مالیاتی کشور باید با هرگونه تخلف و فساد، برخورد جدی کرده و مقتدرانه و هوشمندانه با این موضوع رو به رو شوند.

رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور بر ضرورت ارتقای تفکر و فرهنگ مودی‌مداری با رویکرد افزایش رضایت مندی مودیان، بهبود تمکین مالیاتی و صیانت همزمان از حقوق دولت و مودیان مالیاتی تاکید کرد.

منظور همچنین با اشاره به اینکه فرهنگ سازمانی، اخلاق اداری و سطح دانش و تخصص در ارتقای کارآیی سازمان و رضایت مودیان مالیاتی بسیار تاثیرگذار است، گفت: نظام مالیاتی باید به سمت دانش محوری، تخصص گرایی و اخلاق مداری حرکت کند.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید