Performancing Metrics

جشنواره فیلم چهلم بدون سیمرغ مردمی/ تزریق ۴۰۰ دُز واکسن در برج میلاد | اتاق خبر
کد خبر: 451621
تاریخ انتشار: 21 بهمن 1400 - 22:21
چهلمین جشنواره فیلم فجر در راهی به ایستگاه آخر نزدیک می‌شود که مهمترین مسافرش یعنی سیمرغ مردمی را همراه ندارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا، به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، امروز پنج شنبه ۲۱ بهمن و روز پایانی نمایش فیلم های فجر در برج میلاد خانه جشنواره بود؛ فقط یک روز به پایان چهلمین جشنواره فجر با همه سختی و جذابیت هایش، باقی مانده است.

شاید یکی از مشکلات و سختی‌های امسال کرونا و شاید دقیق‌تر که بگویم قرمز شدن تهران به دلیل اوج‌گیری سویه جدید کرونا در تهران بود، محدودیت ها، کنترل ها، همکارانی کهمبتلا شدند، و بازیگرانی که به دلیل بیماری جایشان در نشست خبری فیلم هایشان خالی بود.

دکتر الهام آسمانی پزشک مستقر در محل جشنواره با اعلام این که در طول ۱۰ روز جشنواره تقریبا ۴۰۰ دوز واکسن تزریق شد، گفت: در این مدت تست غربالگری از هزار نفر گرفته شد و از یک صد نفر هم تست کرونا گرفته شد که تعداد انگشت شماری از آنها  تست شان مثبت شد و چون امکان ورود به محل جشنواره را نداشتند، که همان موقع کارت ورودی آنها توسط مسولان جشنواره باطل شد.

وی در ادامه با بیان این که بیشتر افرادی که در این مدت واکسن زدند، دوز سومی بودند، گفت: بیشتر این افراد اهالی رسانه و البته تعدادی از بازیگران نیز واکسن زدند.

یکی دیگر از اتفاقات امروز،  اعلام حذف سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه مردم بود که حاشیه‌های زیادی داشت.مسعود نقاش‌زاده دبیر چهلمین جشنواره فیلم فجر عصر امروز اعلام کرد: به‌خاطر صیانت از آرای مردم و نیز حفظ حقوق صاحبان آثار و جلوگیری از ضایع شدن کوچکترین حقی از فیلم‌سازان، در این دوره جایزه داوری مردمی نخواهیم داشت.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید