Performancing Metrics

(تصاویر) گرد و غبار در اهواز | اتاق خبر
کد خبر: 451833
تاریخ انتشار: 13 اسفند 1400 - 18:31
با وقوع پدیده گرد و غبار در برخی شهر‌های خوزستان از صبح جمعه میزان آلودگی هوا در خرمشهر به ۵۴ برابر حد مجاز و در آبادان و شادگان به ۴۷ برابر حد مجاز رسید. حد مجاز غبار در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است.

 

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا،

با وقوع پدیده گرد و غبار در برخی شهر‌های خوزستان از صبح جمعه میزان آلودگی هوا در خرمشهر به ۵۴ برابر حد مجاز و در آبادان و شادگان به ۴۷ برابر حد مجاز رسید. حد مجاز غبار در هوا ۱۵۰ میکروگرم بر مترمکعب است. اداره کل هواشناسی خوزستان منشاء این گرد و غبار را کشور عراق اعلام کرده و با صدور اطلاعیه سطح نارنجی گفته است این توده ابتدا بر مناطق نیمه غربی و سپس سایر مناطق استان از اواسط روز جمعه تا اوایل روز شنبه سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد. خوزستان از ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند نیز با گرد و غبار درگیر بود.
 اداره کل هواشناسی خوزستان منشاء این گرد و غبار را کشور عراق اعلام کرده و با صدور اطلاعیه سطح نارنجی گفته است این توده ابتدا بر مناطق نیمه غربی و سپس سایر مناطق استان از اواسط روز جمعه تا اوایل روز شنبه سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد. خوزستان از ۳۰ بهمن تا ۶ اسفند نیز با گرد و غبار درگیر بود.
 
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید