Performancing Metrics

فدراسیون فوتبال: برای حضور تماشاگران در دربی پایتخت تابع تصمیم ستاد کرونا هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 451896
تاریخ انتشار: 23 اسفند 1400 - 22:08
سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: حضور تماشاگران در دیدار روز پنج شنبه سرخابی های پایتخت، به سیستم مدیریت کرونا در کشور و استان تهران برمی‌گردد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایسنا: سرپرست فدراسیون فوتبال گفت: حضور تماشاگران در دیدار روز پنج شنبه سرخابی های پایتخت، به سیستم مدیریت کرونا در کشور و استان تهران برمی‌گردد.

میرشاد ماجدی دوشنبه ۲۳ اسفند در پایان مجمع عمومی هیات فوتبال استان مرکزی در اراک در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف فوتبال استان مرکزی، افزود: خوشبختانه حرکت رو به جلو را در فوتبال استان مرکزی دیدم و فکر نمی‌کردم که استان مرکزی تا این حد ظرفیت داشته باشد.

وی اظهار کرد: با مواردی که امروز گفته شد و بحث‌هایی که بویژه در بحث بانوان و فوتسال شنیدیم، برای بنده جای افتخار است که با افرادی کار می‌کنم که هم فکر ما بوده و به دنبال تغییر در فوتبال هستند.

ماجدی در خصوص بازی‌های دوستانه تیم ملی با برزیل و اسپانیا در راه جام جهانی، گفت: از زمانی که سرپرست شده ام، در مورد بحث‌های کلی فدراسیون صحبت نکردم بلکه سخنگوی فدراسیون این موارد را مطرح می‌کند، بنابراین اجازه بدهید برای اینکه یکدست حرکت کنیم پاسخ این سوال را سخنگوی فدراسیون بدهد.

 
 
 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید