Performancing Metrics

چگونه کارت کنکور سراسری را دریافت کنیم؟ | اتاق خبر
کد خبر: 452869
تاریخ انتشار: 5 تیر 1401 - 08:22
کارت کنکور سراسری سال 1402 بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است و داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات خود کارت کنکور را دریافت کنند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، کنکور سراسری سال ۱۴۰۱ از روز چهارشنبه هشتم تیرماه تا روز شنبه یازدهم تیرماه در پنج گروه آزمایشی برگزار می‌شود.

حسن مروتی معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس درباره حضور داوطلبان در کنکور گفت: داوطلبان باید دقت کنند که حتما کارت ورود به جلسه آزمون و کارت ملی خود را همراه داشته باشند.

وی افزود: فرایند آزمون ۸ صبح آغاز می‌شود درب حوزه‌ها از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه بسته خواهد شد بنابراین داوطلبان باید کارت ورود به جلسه و دیگر لوازم ضروری کنکور را از قبل آماده کنند تا سر ساعت در محل حوزه برگزاری آزمون حضور داشته باشند.

به گفته مروتی کارت آزمون سراسری بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و داوطلبان باید سریع‌تر برای دریافت کارت اقدام کنند.

* چگونه کارت کنکور را دریافت کنیم + لینک

به گزارش فارس، داوطلبان برای دریافت کارت آزمون باید از اینجا وارد شوند.

داوطلبان از 2 طریق می‌توانند کارت خود را دریافت کنند، شماره سریال ثبت نامی و شماره شناسنامه خود را وارد کرده یا شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه خود را وارد کنند و از پس از مشاهده کارت خود از آن پرینت بگیرند.

داوطلبان تا سه شنبه هفتم تیرماه برای دریافت کارت مهلت دارند.

داوطلبانی که در چند گروه آزمایشی داوطلب شده‌اند باید برای هر گروه آزمایشی کارت جداگانه دریافت کنند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید