Performancing Metrics

شفافیت قیمت و شرایط عادلانه برای متقاضیان در بورس کالا | اتاق خبر
کد خبر: 452979
تاریخ انتشار: 8 تیر 1401 - 08:22
مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: بورس کالای ایران در شفافیت قیمت برای فروش و ایجاد شرایط عادلانه برای تمامی متقاضیان خرید نقش مهمی ایفا می‌کند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از بازار، اردشیر سعدمحمدی، افزود: فضای شکل گرفته توسط بورس کالا باعث شده هم فروشنده و هم خریدار از یک فضای روشن جهت روند عدالت برای تامین خواسته شان بهره ببرند.

وی فضای شکل گرفته و روند رو به صعود فروش کالاها در بورس کالا را بیانگر نقش پراهمیت و موثر در معاملات اقتصادی کشور دانست و اظهار کرد: اقتصاد راه خودش را می‌رود. ما در دهکده جهانی به سر می‌بریم و بازارها فراتری از بازار ایران است. این قیمت‌ها، شرایط کیفیت و متقاضیان خرید هستند که تشخیص می‌دهند، شرایط معامله را انتخاب کنند.

مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: بورس کالا بازاری است که شرایط بسیار حایز اهمیتی دارد و باید سعی کرد روز به روز نقش ایفاکننده آن را یادآور شد.
سعدمحمدی همچنین گفت: در سال گذشته شرایطی فراهم آوردیم که بتوانیم کالای صادراتی را با توجه به کیفیت مناسب فراهم کنیم. البته سازکار بورس کالا مقدمات این کار را با ابزار پریمیوم (با تاکید بر عدالت در خرید) فراهم کرد.

 

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید