Performancing Metrics

ثبت رکورد پایین‌ترین کیفیت خودرو آمریکایی در ۳۶ سال گذشته | اتاق خبر
کد خبر: 452989
تاریخ انتشار: 8 تیر 1401 - 08:35
موسسه خدماتی آماری جی دی پاور اعلام کرد که کیفیت خودرو در ایالات‌متحده در ۳۶ سال گذشته به پایین‌ترین حد خود رسید، مشکلات مربوط به عرضه و نیروی کار ادامه دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، جی دی پاور اظهار کرد که کیفیت خودروهای فروخته شده در ایالات‌متحده در سال ۲۰۲۲ به پایین‌ترین حد در ۳۶ سال گذشته رسید زیرا کمبود نیروی کار و مشکلات عرضه همچنان بر خودروسازان تاثیر می‌گذارد.

خودروسازان بزرگ از زمان شروع همه‌گیری کووید-۱۹ در سال ۲۰۲۰ برای مقابله با اختلالات زنجیره تامین و کمبود کارگران در کارخانه‌های خود تلاش کرده‌اند.

دیوید آمودئو، مدیر بخش خودروهای جهانی درموسسه جی‌دی ‌پاور افزود که این مطالعه که داده‌های ۸۴ هزار و ۱۶۵ خریدار و اجاره‌کننده خودروهای مدل سال ۲۰۲۲ را جمع‌آوری کرد، گزارش داد که مشکلات به ازای هر ۱۰۰ خودرو ۱۱ درصد افزایش یافته است. امتیاز کمتر نشان دهنده کیفیت بالاتر خودرو است.

بر اساس گزارش رویترز، بیوک جنرال موتورز بالاترین رتبه را از نظر بهبود کیفیت اولیه در بین خودروسازان داشت، در حالی که کرایسلر متعلق به استلانتیس آمریکای شمالی پایین‌ترین رتبه را به خود اختصاص داد.

این گزارش همچنین اضافه کرد که دارندگان خودروهای برقی با باتری و خودروهای هیبریدی پلاگین در مقایسه با دارندگان مدل‌های موتور احتراق داخلی، مشکلات بیشتری را در خودروهای خود ذکر کردند.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید