Performancing Metrics

قیمت دلار و یورو در آخرین روز هفته | اتاق خبر
کد خبر: 453035
تاریخ انتشار: 9 تیر 1401 - 18:45
دلار صرافی ها در معاملات امروز صبح افزایش قیمت حدود ۱۰۰ تومانی را ثبت کرد اما در معاملات عصر تغییرات چندانی را تجربه نکرد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از اقتصاد آنلاین - صبا نوبری؛ کانون صرافان در معاملات امروز صبح قیمت دلار را ۲۸ هزار و ۴۸ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۳۲۷ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است.

این کانون روز گذشته دلار را ۲۷ هزار و ۸۶۶ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۱۵۶ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده بود که در معاملات امروز افزایش حدود ۲۰۰تومانی را ثبت کرده است.

یورو در صرافی‌ها ۲۹ هزار و ۲۹۵ برای خرید ۲۹ هزار و ۵۹۰ تومان برای فروش قیمت خورده است.

آخرین قیمت روز گذشته این اسکناس ۲۹ هزار و ۱۹۴تومان برای خرید ۲۹ هزار و ۴۸۶ تومان برای فروش قیمت بود که در معاملات امروز نسبت به روز گذشته افزایش حدود ۱۰۰ تومانی را نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۷ هزار و ۷۱۱تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۴۳۶ تومان برای خرید معامله می‌شود که نسبت به قیمت روز گذشته آن معادل ۲۷ هزار و ۷۰۶ تومان برای فروش و ۲۷ هزار و ۴۳۱ تومان برای خرید تغییر چندانی نداشته است.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸ هزار و ۶۴۲ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۳۵۷ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت روز گذشته تغییر قیمتی نداشته است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید