Performancing Metrics

رقابت «ف» و «ش» بر سر شاخص کل / کدام سهام مورد اقبال خریداران هستند؟ | اتاق خبر
کد خبر: 453099
تاریخ انتشار: 12 تیر 1401 - 11:40
شاخص کل تا ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه معاملات امروز با کاهش ۴۱۸ واحدی همراه شد و بر روی سطح یک میلیون و ۵۰۱ واحدی قرار گرفت. این در حالی است که در دقایقی شاخص کل تا سطح یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحدی هم کاهش پیدا کرده بود.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از اقتصاد انلاین گروه محصولات شیمیایی بیش‎‌ترین تاثیر را بر بازگشت شاخص کل داشته است؛ به گونه‌ای که فارس با ۶۱۸، نوری با ۳۸۲ و شبندر با ۲۳۸ واحد بیش‌ترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند.

در نقطه مقابل گروه فلزات اساسی بیش‌ترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند؛ فملی، یک هزار و ۱۱۲ و فولاد، ۵۱۸ واحد تاثیر منفی بر شاخص کل داشتند.

01

02

کدام سهام بیش‌ترین خالص خرید حقیقی را داشتند؟

کحافظ با ۱۳.۷ میلیارد تومان بیش‌ترین خالص خرید حقیقی را ثبت کرده‌ است.

مبین با ۷.۵ میلیارد،‌ خزامیا با ۴.۷ میلیارد و دماوند با ۱.۹ میلیارد تومان بیش‌ترین خالص خرید حقیقی را ثبت کردند.

03

کدام سهام بیش‌ترین ارزش معاملات را ثبت کردند؟

در ۹۰ دقیقه ابتدایی معاملات امروز، خگستر همانند دیروز با ثبت ارزش معاملات ۳۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی، بالاترین ارزش معاملات را ثبت کرده است. کحافظ با ۳۳ میلیارد،فملی با ۲۹ میلیارد و دی با ۲۵ میلیارد تومان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

04

بیش‌ترین حجم معاملات مربوط به کدام سهام است؟

تا ساعت ۱۰:۳۰ معاملات امروز، همانند چند روز گذشته، بانک دی با ۳۳۷.۸۷ میلیون سهم، بیش‌ترین حجم معاملات را به خود اختصاص داده است. شستا با ۱۳۸.۶۳ میلیون، خگستر با ۱۰۹.۱۹ میلیون و خودرو با ۶۵.۶۷ میلیون در رتبه های بعدی قرار داد.

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید