Performancing Metrics

امکان ثبت نام طرح جهش تولید مسکن در ۷ شهر گلستان فراهم شد | اتاق خبر
کد خبر: 453387
تاریخ انتشار: 21 تیر 1401 - 09:52
گرگان- پناه یزدان، معاون مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گلستان گفت: امکان ثبت نام ساکنان هفت شهر گرگان، کلاله، بندرترکمن، گمیشان، جلین، سیمین‌شهر و قرق در طرح جهش تولید مسکن فراهم شد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از اسدالله پناه یزدان در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: امکان نام‌نویسی مجدد ساکنان هفت شهر گرگان، کلاله، بندرترکمن، گمیشان، جلین، سیمین‌شهر و قرق در مرحله هفتم طرح نهضت ملی مسکن فراهم شد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان افزود: برای این مرحله ۱۴۰ هکتار زمین با سهمیه ساخت پنج هزار و ۸۵۰ واحد تامین شد.

وی از ثبت نام بیش از ۹۰ هزار نفر در طرح جهش تولید مسکن تاکنون در استان خبرداد و افزود: تاکنون ۱۸ هزار و ۸۸۷ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

پناه یزدان ادامه داد: تاکنون برای هفت هزار و ۹۳۲ نفر از واجدان شرایط دعوت نامه صادر شده که از این تعداد هزار و ۹۷۳ نفر مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال آورده خود را واریز کردند.

طبق گفته معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گلستان تاکنون ۱۹۶ هکتار زمین برای ساخت هزار و ۳۳۹ واحد مسکونی در مناطق شهری در قالب طرح نهضت ملی مسکن با همکاری دستگاه‌های دولتی و به صورت خودمالکی تامین شده است.

 

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید