Performancing Metrics

تشکیل خانه خلاق و نوآوری اروند با موضوع گردشگری و صنایع دستی | اتاق خبر
کد خبر: 453607
تاریخ انتشار: 28 تیر 1401 - 09:38
آبادان- سردارلو، مدیرعامل مرکز نوآوری اروندتک از تشکیل خانه خلاق و نوآوری اروند با موضوع گردشگری و صنایع دستی خبر داد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از حسام سردارلو در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار کرد: طی ماه‌های گذشته در صدد بودیم تا بتوانیم مجوز خانه خلاق و نوآوری اروند را برای کسب و کارهایی که در حوزه گردشگری و صنایع دستی هستند کسب کنیم.

وی با بیان اینکه این مجوز از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به اروندتک داده شد، افزود: در کنار این مجوز حمایت‌های خود را از کسب و کارهایی که در حال راه‌اندازی هستند اعم از گردشگری و صنایع دستی و همچنین گیاهان دارویی اعلام می‌کنیم و بنا داریم این حوزه‌ها را به صورت مشترک با بخش‌های دیگر آغاز کنیم.

مدیرعامل مرکز نوآوری اروندتک ادامه داد: می‌خواهیم این کسب و کارها را توسعه بدهیم و همچنین سرمایه‌گذاری و حمایت کنیم و بتوانیم قسمت‌هایی از مجموعه‌هایی که خارج از منطقه بوده و سرمایه‌گذار هستند را وارد منطقه کنیم؛ به ویژه در زمینه گردشگری و بوم گردی منطقه در حال برنامه‌ریزی هستیم.

سردارلو تاکید کرد: به عنوان بازوی اجرایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در این منطقه انتخاب شدیم تا بتوانیم در خصوص کسب و کارهایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند سرمایه‌گذاری کنیم و حمایت مالی از این کسب و کارها را انجام دهیم.

وی توضیح داد: به عنوان تنها مبادی صنایع خلاق در منطقه و دیگر مناطق آزاد کشور انتخاب شدیم و به شرکت‌هایی که به ما مراجعه می‌کنند و رشد پیدا می‌کنند مجوز شرکت‌های خلاق یا دانش بنیان نوع ۳ را اعطا خواهیم کرد.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید