Performancing Metrics

آخرین وضعیت عملیات کارگاه جاده ای در محور هراز | زمان بازگشایی اعلام شد | اتاق خبر
کد خبر: 453797
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1401 - 11:21
محور هراز که به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای از شنبه هفته جاری به مدت چهار روز بسته شد، امروز باز می‌شود.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از همشهری آنلاین، بر اساس اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور، محور هراز به دلیل انجام عملیات کارگاه جاده‌ای از یکم تا امروز (سه شنبه چهارم مردادماه) به صورت ۲۴ ساعته مسدود شد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور که علت این انسداد این محور را ریزش برداری از ترانشه های محور هراز در محدوده بلبل خان واقع در استان مازندران توسط شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور اعلام کرده بود، گفت: امروز چهارم مرداد ماه این محور قرار است بازگشایی شود و به نظر می‌رسد عملیات کارگاه جاده‌ای نیز به پایان رسیده است.

ایمان محرابی نیا افزود: بر اساس اطلاعیه‌های صادر شده گذشته تا ساعت ۲۴ امروز فرصت برای انجام عملیات کارگاهی در محور هراز وجود دارد و حتی احتمال بازگشایی زودتر از موعد اعلام شده نیز وجود دارد.

وی اضافه کرد: فقط در صورتی که اجرای عملیات کارگاه جاده‌ای به دلیل بروز اتفاق پیش‌بینی نشده‌ای به تعویق بیافتد، زمان مسدودی یک محور می‌تواند تمدید شود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: در این ایام محور هراز به صورت کامل مسدود است و البته از سمت تهران تردد تا محدوده گالری امامزاده هاشم انجام می شود و از آنجا مردم برای ادامه مسیر باید وارد جاده فیرزوکوه شوند و از استان مازندران برای ورود به این محور تنها تا نارنجستان امکان تردد وجود دارد. به همین دلیل به مردم توصیه می کنیم در این ایام از محورهای فیروزکوه و چالوس استفاده کنند.

محرابی نیا گفت: البته اداره کل راهداری استان مازندران نیز در این ایام که محور هراز مسدود شده در قسمت‌هایی از این جاده عملیات لق گیری را انجام خواهد داد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید