Performancing Metrics

بورس در جا زد / حآفرین صدرنشین معاملات بازار سهام | اتاق خبر
کد خبر: 455844
تاریخ انتشار: 12 بهمن 1401 - 18:11
امروز نماد حآفرین بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کرد. علاوه بر این، حآفرین تا پایان معاملات صف خرید داشت و بیشترین ارزش معاملات بازار در روز چهارشنبه را به خود اختصاص داد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  اکوایران، امروز چهارشنبه دوازدهم بهمن ماه در معاملات بورس تهران شاخص کل با افزایش 675 واحدی نسبت به روز کاری قبل تا سطح یک میلیون و 557 هزار و 227 واحد بالا آمد. 

شاخص کل هم وزن نیز با رشد هزار و 494 واحدی در رقم 487 هزار و 535 واحدی ایستاد. همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) با افزایش 15 واحدی در سطح 20 هزار و 251 واحد قرار گرفت.

در پایان معاملات ‌روز چهارشنبه، 319 نماد رشد قیمت داشتند و 321 نماد کاهش قیمت داشتند. به عبارت دیگر، 49 درصد بازار رشد قیمت داشتند و 51 درصد بازار افت قیمت داشتند. 

خروج سرمایه از بورس 

امروز ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار برای دهمین روز متوالی منفی بود و 207 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد. 

در معاملات روز چهارشنبه بیشترین خروج پول حقیقی به سهام بانک ملت (وبملت) اختصاص داشت که ارزش تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی آن 37 میلیارد تومان بود. 

فملی دومین رتبه خروج را داشت و پس از فملی، نمادهای پالایشی؛ شتران، شپنا و شبندر بیشترین خروج پول حقیقی را داشتند. 

در سوی دیگر، حآفرین بیشترین ورود پول حقیقی را ثبت کرد. علاوه بر این، حآفرین تا پایان معاملات صف خرید داشت و بیشترین ارزش معاملات بازار در روز چهارشنبه را به خود اختصاص داد. 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید