Performancing Metrics

تاخیر چندساعته ۲ پرواز هواپیمایی آتا و معطلی مسافران کرمان | اتاق خبر
کد خبر: 456358
تاریخ انتشار: 5 فروردین 1402 - 13:11
تاخیر چندساعته پرواز آتا به مقصد و از مبدا کرمان طی صبح امروز(شنبه) گلایه و اعتراض مسافران را در پی داشت و مدیرکل فرودگاه های این استان نیز می‌گوید پیگیر پرواز جایگزین است.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا :برخی مسافران پرواز در تماس با خبرگزاری جمهوری اسلامی استان کرمان اعلام کردند پرواز آتا که قرار بوده صبح امروز به کرمان بیاید تا مسافران را از این شهر نیز به پایتخت برگرداند هنوز به این استان نرسیده است.

به دنبال این موضوع خبرنگار ایرنا موضوع را پیگیری کرد و با مدیرکل فرودگاه های استان کرمان تماس گرفت که وی با اشاره به تاخیر ۲ پرواز هواپیمایی آتا به مبدا یا مقصد این استان گفت: پیگیر هستیم که از سوی سازمان هواپیمایی کشوری پرواز جایگزین را برای مسافران در نظر بگیریم تا مردم بیش از این معطل نمانند.

علی جزینی زاده پیش از ظهر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پرواز شماره ۵۶۶۲ شرکت هواپیمایی آتا بایستی ساعت ۹:۵۰ دقیقه امروز با ۱۵۰ مسافر فرودگاه کرمان را به مقصد تهران ترک کند اما این پرواز با تاخیر روبه رو شده است.

وی با بیان اینکه شرکت مربوطه علت تاخیر را مشکل فنی اعلام کرده است اظهار داشت: براساس آخرین اعلام شرکت هواپیمایی آتا، این پرواز ساعت ۱۳ امروز انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه های استان کرمان عنوان کرد: فرودگاه های استان کرمان پیگیر پرواز جایگزین است تا آن دسته از مردم که بنا به اطلاع رسانی شرکت آتا به سالن فرودگاه آمدند و معطل شدند با پرواز دیگری به تهران بروند.

وی در پاسخ به اینکه تاخیر و معطلی پیش آماده برای مسافران را چه کسی پاسخ می دهد؟ گفت: شرکت هواپیمایی آتا باید پاسخگوی تاخیر پرواز مسافران و تبعات آن باشد.

جزینی زاده بیان کرد: در واقع پرواز نخست هواپیمایی آتا در ساعت ۶:۲۰ از تهران به کرمان باید انجام می شد که این پرواز طبق برنامه باید ساعت ۷:۴۰ به کرمان می رسید تا آماده پرواز ساعت ۹:۵۰ دقیقه کرمان - تهران شود اما براساس اعلام هواپیمایی آتا مشکل فنی برای این پرواز به وجود آمده و این هواپیما هنوز (انتشار خبر) به کرمان نرسیده است.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید