Performancing Metrics

بازار دلار در انتظار گروسی/ پیش بینی قیمت دلار امروز 3 خرداد | اتاق خبر
کد خبر: 457051
تاریخ انتشار: 3 خرداد 1402 - 11:55
در شرایط فعلی، مهم‌ترین خبر برای بازار ارز ، نشست شورای حکام در روزهای 15 تا 19 خرداد است. به عقیده معامله‌گران قبل از شروع نشست احتمال دعوت رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی - به تهران وجود دارد. بر این اساس بازار دوباره منتظر سفر گروسی ا

به گزارش  اتاق خبر به نقل از اقتصادنیوز، دلار آمریکا در روز قبل به آن اشاره شده در پایین خط روند صعودی گیر کرده است و در روز قبل نه جان صعود به بالای آن را داشت و نه توانست به سطوح قیمتی پایین برسد و مماس بر خط روند صعودی در حال حرکت است.

دلار آمریکا در صورتی که افزایش یابد می تواند تا محدوده ۵۲ هزار و ۵۰۰ در گام اول رشد کند و پس از آن مقاومت ۵۳ هزار تومانی را پیش رو‌ دارد.

مهم‌ترین خبر برای بازار ارز

در شرایط فعلی،  مهم‌ترین خبر برای  بازار ارز ، نشست شورای حکام در روزهای 15 تا 19 خرداد است. به عقیده معامله‌گران قبل از شروع نشست احتمال دعوت رافائل گروسی - مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی - به تهران وجود دارد. بر این اساس بازار دوباره منتظر سفر گروسی است.

 

البته غیر از خبرهای  برجام ، اخباری درمورد عادی‌سازی روابط جمهوری اسلامی با کشورهای همسایه هم در بازار شنیده می‌شد؛ از جمله، خبر عادی‌سازی روابط ایران و مصر با وساطت پادشاه عمان. اگر خبرهای تکمیلی مثبت باشد، سیل این خبرها می‌تواند نوسان کاهش به بازار بدهد.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید