Performancing Metrics

۴۸ واحد تولیدی صنعتی در هرمزگان فعال سازی شد | اتاق خبر
کد خبر: 457074
تاریخ انتشار: 6 خرداد 1402 - 11:18
معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: ۴۸ واحد تولیدی صنعتی در استان سال گذشته احیا و به چرخه فعالیت بازگشتند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از ایرنا، ایوب رحیمی روز شنبه در حاشیه بازدیدی از واحدهای صنعتی استان افزود: از این تعداد واحد تولیدی، ۲۳ واحد در خارج از شهرک‌های صنعتی و ۲۵ واحد دیگر درون شهرک‌های صنعتی استان قرار داشتند.

وی با اشاره به میزان اشتغال ایجاد شده در اجرای احیای طرح‌های صنعتی فعال شده خاطرنشان کرد: با احیای این واحدها برای یکهزار و ۶۰ نفر ایجاد اشتغال شده است.

معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اظهار کرد: برای بازگرداندن این واحدها به مرحله تولید ۴۳ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شده است.

رحیمی یادآورشد: علاوه بر بحث تسهیلات سایر موارد از جمله تعیین تکلیف بدهی‌های بانکی، رفع مشکل مالیاتی واحدها، رفع مشکلات بیمه‌ای و تامین اجتماعی واحدها، تامین زیرساخت‌ در زمینه آب، برق و زمین و همچنین حل و فصل مسائل مدیریتی واحدهای صنعتی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به صورت پی در پی پیگیری می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه احیای صنعتی از برنامه‌های اولویت‌دار استاندار هرمزگان در دولت سیزدهم است، گفت: این مشکلات در نشست‌های متعدد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید رصد و با حضور نمایندگان واحدهای تولیدی، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل راهکارهای موجود بررسی و منجر به اتخاذ تصمیماتی می‌شود که هدف آن، احیای واحدهای تولیدی راکد است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید