Performancing Metrics

پروژه‌های نهضت ملی مسکن در زنجان روند اجرایی مطلوبی را طی می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 457131
تاریخ انتشار: 9 خرداد 1402 - 11:12
زنجان- مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: با حمایت خوب متقاضیان در شهر زنجان پروژه‌های نهضت ملی مسکن با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی جلو می رود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  بازار و به نقل از راه و شهرسازی زنجان، اصغر اسماعیلی در حاشیه بازدید از پروژه «m۶ کوی زنگان »در شرق شهر زنجان،با بیان اینکه با حمایت خوب متقاضیان در شهر زنجان پروژه های نهضت ملی مسکن با پیشرفت فیزیکی قابل توجهی جلو می رود، گفت: امیدوارم این همکاری ها همچنان تداوم داشته باشد.

وی با بیان اینکه ساخت ۶۴ واحد مسکونی از پروژه « m۶ کوی زنگان» در فاز اول تمام شده و تحویل متقاضیان می‌شود، گفت: برای متقاضیان این فاز ، پیامک تکمیل وجه واریزی ارسال شد که پس از واریزی نهایی ، انتخاب واحد صورت گرفت و بعد از تکمیل وجه متقاضیان دوباره امتیاز بندی شدند.

مدیرکل راه و شهرسازی زنجان ،با بیان اینکه واگذاری و انتخاب ،واحدهای مسکونی براساس امتیاز متقاضیان است،گفت: بازدیدی هم توسط متقاضیان نسبت به سایت پروژه صورت گرفته و واحدهای این فاز تعیین تکلیف شده و به متقاضیان تخصیص می یابد و بعد از انتخاب واحد نسبت به انعقاد قرارداد سازنده با متقاضی و تقسیط تسهیلات بانکی برای این فاز اقدام خواهد شد و خوشبختانه تاسیسات زیربنایی از جمله آب،برق ، گاز و نیارهای زیر بنایی در این پروژه به خوبی فراهم شده است.

اسماعیلی تاکید کرد: در فاز دوم تحویل واحد از پروژه m۶ نیز «۲۶۴ واحد مسکونی» براساس امتیاز کسب شده و نیز نظرسنجی صورت گرفته به متقاضیان پیامک تکمیل وجه واریزی ارسال شده است تا پس از تکمیل آورده نقدی نسبت به انتخاب واحد مسکونی خود اقدام کنند که بخشی از واحدها اواخر تیرماه در سطح شهر زنجان تحویل متقاضیان می شود.

وی با بیان اینکه طی سالجاری پروژه های نهضت ملی مسکن در زنجان به صورت پلکانی به متقاضیان در بازه های زمانی چهار ماهه تا پایان سال در سه دوره در شهر زنجان به متقاضیان واگذار می شود،افزود: سعی ما براین است که واحدهای مسکونی نهضت ملی مسکن در کمترین زمان و در بهترین وقت به متقاضیان تحویل داده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان،افزود: شرکتهای خدمات رسان،شهرداری زنجان ،شورای شهر زنجان،نظام مهندسی،آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان و پیمانکاران در اجرای عظیم طرح ملی مسکن یاری گر و همراه اداره کل راه و شهرسازی استان هستند و در روند اجرای این پروژه ها تعامل و همکار خوبی دارند که جای تقدیر و تشکر دارد.

اسماعیلی ادامه داد: این اداره کل وظایف اصلی و رسالت مهم خود را ساخت مسکنی بادوام و با کیفیت به متقاضیان می داند و برای تحقق این مهم تمام تلاش خود را دارد.

وی گفت: پروژه‌های نهضت ملی ردیف اعتباری غیر از آورده مردمی و تسهیلات بانکی ندارد و امیدواریم متقاضیان همچنان همکاری خوبی را با اداره کل راه و شهرسازی داشته باشند.

 
نظرات
ADS
ADS
پربازدید