Performancing Metrics

تامین گاز بیش از ۸۰ درصد صنایع مستقر در شهرک‌های صنعتی خوزستان | اتاق خبر
کد خبر: 457225
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1402 - 10:24
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از تامین گاز مورد نیاز بیش از ۸۰ درصد واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان خبر داد.

 به گزارش اتاق خبر به نقل از علی مهدی پور در گفت و گو با ایسنا، با تاکید بر تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی خوزستان اظهار کرد: تامین زیرساخت‌ها در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به منظور فعالیت مطلوب سرمایه‌گذاران یکی از اولویت‌های مهم و مورد توجه است.

وی با اشاره به بحث تامین گاز مورد نیاز واحدهای تولیدی استان افزود: تاکنون ۲۵۰ کیلومتر شبکه گاز در ۳۶ شهرک و ناحیه صنعتی اجرا شده و در همین راستا توسعه شبکه‌های گاز برای سایر شهرک‌ها و نواحی صنعتی در دست مطالعه و بررسی است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: در این زمینه تاکنون گاز موردنیاز بیش از ۸۰ درصد واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خوزستان تامین شده است.

مهدی پور ادامه داد: به منظور توسعه شبکه گاز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تفاهم‌نامه‌ای با شرکت گاز خوزستان انجام دادیم و براین اساس در حال حاضر ۲۹ کیلومتر شبکه گاز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان دست اجرا است.

وی افزود: این ۲۹ کیلومتر توسعه گاز با اعتبار بیش از ۴۶۰ میلیارد ریال در شهرک‌های صنعتی اندیمشک ۲، اهواز ۲، سردشت دزفول، خرمشهر، ماهشهر و رامهرمز در حال اجرایی شدن است.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید