Performancing Metrics

خریدار سکه کم شد / پیش بینی قیمت سکه امروز | اتاق خبر
کد خبر: 457336
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1402 - 14:02
برخی از تحلیلگران بازار باور دارند که خریداران سکه این‌ روزها به واسطه اخبار و سیگنال های سیاسی از جمله سفر امیر عبداللهیان‌به کشورهای عربی سعی می کنند هوشمندانه رفتار کنند و از خریدهای هیجانی بپرهیزند.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از اقتصادنیوز ،قیمت سکه امامی در معاملات عصر دیروز نوسان خاصی را تجربه نکرد و در محدوده ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید.بررسی ها نشان می دهد در معاملات پشت خطی دیشب هم کمتر کسی تمایل به خرید سکه داشت و به همین‌دلیل سکه در بازار شبانه هم نسبت به معاملات نقدی دوباره رنج شد.

سکه بازان سردرگم هستنند؟ / خریدار سکه کم شد 

برخی از تحلیلگران بازار باور دارند که خریداران سکه این‌ روزها به واسطه اخبار و سیگنال های سیاسی از جمله سفر امیر عبداللهیان‌به کشورهای عربی سعی می کنند هوشمندانه رفتار کنند و از خریدهای هیجانی بپرهیزند.

 

با این‌حال دسته ای دیگر معتقدند الاکلنگ‌ نرخ دلار بین دو کانال ۴۸ و ۴۹ هزار تومان باعث شده که برخی از سکه بازان سردرگم‌شوند.

 

پیش بینی قیمت سکه امروز 

در شرایط فعلی سکه مرز مقاومتی‌۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان را پیش روی خود دارد.تکنیکالیست می گفتند اگر این مقاومت بشکند ممکن است برخی از خریداران سکه تا حدودی جسارت پیدا کنند و اقدام به خرید سکه کنند.

نرخ‌ دلار در معاملات پشت‌ خطی دیشب در مرز حساس ۴۸ هزار و ۸۰۰ تومان به کار خود پایان‌ دادفعالان بازار می گفتند محدوده ۴۸ هزار و ۳۰۰ تا محدوده ۴۸ هزار و ۸۰۰ برای مهم‌است.نزول یا صعود در این در مرز ممکن است بر روی نوسانات بازار سکه اثر منفی یا مثبت بگذارد.البته عده ای هم باور دارند که اروز هم حجم خریدها در بازرار سکه به واسطه سیگنال های سیاسی موجود کم است. 

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید