Performancing Metrics

دلار در یک قدمی کانال جدید/پیش‌بینی قیمت دلار امروز | اتاق خبر
کد خبر: 457683
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1402 - 11:37
قیمت دلار در معاملات پشت خطی دیشب به یک قدمی کانال 49 هزار تومان رسید.

به گزارش  اتاق خبر به نقل از اقتصاد نیوز ، پس از رفت و آمد وزیر خارجه قطر به ایران و زمزمه های درباره احتمال آزادسازی ارزهای بلوکه شده قیمت دلار روز گذشته نوسان صعودی را تجربه کرد و در معاملات پشت خطی دیشب به یک قدمی کانال 49 هزار تومان رسید.

 پیش بینی قیمت دلار امروز  

عده از معامله گران می گفتند به نظر می رسد پیشنهادها در سفر وزیر خارجه قطر برای دو طرف راضی کننده نبوده و به همین دلیل بازار آرایش صعودی به خود گرفته است. 

در شرایط فعلی عده ای از معامله گران باور دارند که دلار روند صعودی خود را به آرامی شروع کرده است. به گفته این دسته فقط در صورت عبور قیمت دلار از سطح مقاومتی مهم 49 هزار و 900 تومان می‌شود گفت بازار به روند صعودی برگشته است.

یکسری ها باور دارند با تثبیت قیمت دلار بالای مقاومت 48 هزار و 600 تومان این احتمال وجود دارد که به سمت 49 هزار تومان حرکت کند. با این نگاه سد محکم مقاومتی در برابر  افزایش قیمت دلار  مرز روانی 49 هزار و 49 هزار و 50 تومان خواهد بود.

برخی از تحلیلگران اقتصادی می گفتند اگر قیمت دلار از این سطح نیز عبور کند جرأت خریداران برای دلار بیشتر خواهد شد و امکان پیش‌روی قیمت در این کانال وجود دارد. در غیر این صورت یعنی اگر قیمت دلار در شکستن 49 هزار تومان ناکام باشد نرخ به سمت حمایت 48 هزار و 600 تومان خواهد رفت. معامله‌گران می‌گویند ادامه روند به این مرز بستگی دارد اگر حفظ شود دلار دوباره بالایی می‌دهد و اگر 48 هزار و 600 تومان از دست برود حمایت بعدی 48 هزار و 300 تومان خواهد بود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید