Performancing Metrics

چگونه کمپین هدایای تبلیغاتی خلاقانه ایجاد کنیم؟ | اتاق خبر
کد خبر: 457735
تاریخ انتشار: 8 مرداد 1402 - 10:33

هدایای تبلیغاتی به عنوان وسیله‌ای برای تبلیغات و راهی موثر برای محبوبیت بیشتر برندهای کوچک و بزرگ استفاده می‌شوند. فرقی نمی‌کند چه بودجه‌ای برای کمپین تبلیغاتی خود در نظر بگیرید، در هر صورت می‌توان محصولی مناسب انتخاب کرد که وظیفه تبلیغاتی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. تقریبا تمام برندهای مطرح دنیا از این روش تبلیغاتی برای افزایش فروش و آگاهی برند استفاده می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی رنگ و بوی برند را به همراه داشته و می‌تواند پیام شرکت شما را به خوبی منتقل کند. با هدیه دادن یک محصول رایگان که بر روی آن نام و لوگو درج شده است، نه تنها خود افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهید، بلکه اطرافیان آن‌ها هم با دیدن نام برند با خدمات شما آشنا می‌شوند. این کار باعث شناخته شدن برند توسط افراد زیادی در جامعه شده و بدون شک تاثیر مثبتی بر میزان فروش خدمات و محصولات دارد.

مزایای هدایای تبلیغاتی

برای کسانی که به دنبال موثرترین راه‌ برای تبلیغ محصولات و خدمات خود هستند، هدایای تبلیغاتی‌ بهترین گزینه به شمار می‌رود. این هدایا نام برند شما را در ذهن مشتریان بالقوه حک کرده و اعتماد بیشتری ایجاد می‌کنند. این هدایا روزانه مورد استفاده قرار گرفته و برای طولانی مدت دوام می‌آورند، به همین دلیل می‌توان آن‌ها را محصولاتی با دوام با بازدهی بالا دانست.

هدایای تبلیغاتی شرکتی همیشه قابل مشاهده هستند. مثل ساعت دیواری، ست اداری، سالنامه تبلیغاتی و ... قرار گیرند. هر شخصی که وارد اتاق شود، آن هدیه را دیده و نام شرکت را به خاطر می‌سپارد.

 به طور کلی مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی عبارتند از:

  • امکان استفاده از آن با هر بودجه‌ای: برای استفاده از برخی از روش‌های تبلیغاتی نظیر تبلیغات بیلبورد نیاز به صرف هزینه بالا خواهد بود که امکان پرداخت آن برای برندهای کوچک‌تر وجود ندارد. در صورت انتخاب هدایای تبلیغاتی، با هر بودجه‌ای می‌توان یک کمپین موفق برگزار کرد.
  • بازدهی بالا: با توجه به هزینه مناسبی که خرج خرید محصولات می‌شود، بازدهی بسیار خوبی دارند. اگر هدیه تبلیغاتی در طول روز بارها مورد استفاده قرار بگیرد، آن فرد نام برند را دیده و پس از چند روز در ذهنش حک می‌شود.
  • تبلیغات طولانی مدت: در روش‌های تبلیغاتی دیگر بازه زمانی خاصی مطرح می‌شود. به طور مثال ممکن است در فضای مجازی، تنها 24 ساعت تبلیغ شما در استوری قرار گیرد اما در روش هدایای تبلیغاتی، هیچ محدودیت زمانی خاصی نخواهید داشت. در صورت با کیفیت بودن محصول تبلیغاتی، ممکن است تا چندین ماه یا چندین سال در کنار مشتریان مانده و نام برند شما را یادآوری کند.
  • ایجاد حس خوب در افراد: همه انسان‌ها هدیه گرفتن را دوست دارند، در نتیجه اگر به عنوان یک برند محصولی به مشتریان بالقوه خود هدیه دهید، حس خوبی در آن‌ها ایجاد خواهید کرد که نتیجه آن پیشرفت بیشتر کسب و کارتان است.

هدایای تبلیغاتی خلاقانه

شرکت‌های زیادی از هدایای تبلیغاتی برای معرفی بیشتر برند خود استفاده می‌کنند، در نتیجه اگر قصد دارید نتیجه بهتری از کمپین خود دریافت کنید، بهتر است هدایای تبلیغاتی خلاقانه را در نظر بگیرید. این هدایا توسط برندهای کمتری مورد استفاده قرار گرفته و می‌توانند شما را نسبت به سایر رقبا متمایز سازند.

  • تابلو نفیس: اگر قصد دارید با ارائه هدیه تبلیغاتی از مدیران، همکاران و مشتریان قدیمی خود قدردانی کرده و می‌توانید هزینه نسبتا بیشتری برای خرید هدیه صرف کنید، تابلو نفیس گزینه مناسبی خواهد بود. این تابلوها زیبایی خاصی به محیط هدیه داده و می‌توانند در محیط کار یا منزل نام برند شما را در معرض دید همه قرار دهند.
  • ست قهوه ساز: ست قهوه ساز می‌تواند یک هدیه متفاوت و خلاقانه باشد. در این ست می‌توان یک موکاپات، ماگ و بسته قهوه قرار داد تا مشتریان در هر بار قهوه خوردن، خدمات شما را به خاطر بیاورند.
  • تراریوم: تراریوم یک باغچه مینیاتوری کوچک است که از یک محفظه شیشه‌ای و گل‌های داخل آن تشکیل شده است. این هدیه برای همه افراد به خصوص افراد علاقمند به گل و گیاه جذابیت خاصی داشته و تاثیر مثبتی از برند شما در ذهن‌شان ایجاد خواهد کرد.

این موارد تنها بخشی از هدایای تبلیغاتی خلاقانه هستند که می‌توان در کمپین‌های تبلیغاتی از آن‌ها کمک گرفت. هر وسیله‌ای که فکر می‌کنید کاربردی و جذاب است، می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی خلاقانه باشد. چنانچه برای خرید هدیه تبلیغاتی نیاز به مشاوره دارید، کارشناسان راسا گیفت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید