Performancing Metrics

نحوه اجاره سند برای وثیقه | اتاق خبر
کد خبر: 458910
تاریخ انتشار: 24 آبان 1402 - 09:53

برای اینکه اجاره سند را از یک موسسه معتبر انجام داده و در این زمینه بهترین انتخاب را داشته باشید، می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید. برای اجاره سند فوری، باید اطلاعاتی را در خصوص نحوه ی اجاره سند، هزینه اجاره سند و موسساتی که برای این کار مناسب هستند، داشته باشید.

نحوه ی اجاره  سند

بسیاری از افراد نیازمند اجاره سند هستند تا بتوانند زندانیان را با کمک وثیقه آزاد کنند. همه ی مردم صاحب ملک نیستند و ممکن است سندی نداشته باشند. شاید با این واژه آشنا باشید. در محیط هایی مثل دادگاه ها یا دادسراها، افرادی هستند که اقدام به معرفی مشتری و مالک برای سند اجاره ای می کنند و از این طریق درآمد دارند. اما کارمزدی که این افراد می گیرند، بسیار بالا است. در این موارد، کمک‌گرفتن از موسسات معتبر برای اجاره سند می‌تواند انتخاب خوبی باشد. هیچ محدودیتی برای گرفتن مشاوره از این سایت، در خصوص اجاره سند وجود ندارد و تمامی افراد در هر سن و سالی می‌توانند با کمک این سایت به اطلاعات لازم برای اجاره سند فوری دست پیدا کنند.

کارشناسانی که در این سایت فعالیت دارند، می‌توانند به شما راهنمایی‌های لازم را کرده و برای اجاره سند مسیر درست را به شما نشان دهند. کمک‌گرفتن از یک وکیل یا مشاور حقوقی برای اجاره سند می‌تواند این راه را برای افراد راحت‌تر کند.

 موسسه وثیقه دات کام نیز در این راستا می‌تواند راهنمای خوبی به شما ارائه کند. بسته به اینکه اجاره سند برای چه موضوعی است، نحوه ی اجاره متفاوت خواهد بود. برای اجاره سند آزادی زندانیان باید پرونده ی متهم مورد بررسی قرار گیرد. برای مثال، کلاهبرداری با مبلغ 3 میلیارد تومان نیاز به یک وثیقه به ارزش 3 میلیارد تومان دارد.

اجاره سند در تهران

هزینه و نرخ اجاره سند

اجاره سند در مواقعی کاربرد دارد که فرد سندی ندارد که به دادگاه ارائه دهد یا برای آزادی زندانیان به کار ببرد. در این مواقع، از سند اجاره‌ای استفاده کرده و برای مدت معین و به‌ازای پرداخت هزینه‌ای سند را دریافت می‌کند. هزینه اجاره سند می‌تواند متفاوت باشد. قیمت هر سند بسته به ارزش و کاربردی که دارد، متفاوت بوده و نمی‌توان هزینه و نرخ ثابتی را برای اجاره سند تعیین کرد.

مراحل اجاره سند

برای گذراندن مراحل اجاره سند باید از یک وکیل، مشاور حقوقی یا فردی که در این زمینه آگاهی دارد کمک بگیرید.قبل از اینکه مراحل اجاره سند را مورد برسی قرار دهیم، باید موارد استفاده را بدانیم. در ادامه، این موارد را عنوان می‌کنیم:

 • برای تضمین حضور متهم در کشور یا به دلایل دیگر، ممنوع‌الخروجی برای متهم صادر می‌شود. افرادی که متهم هستند، می‌توانند با ارائه ی یک سند اجاره‌ای، تضمینی را برای برگشت متهم به کشور بدهند.
 • همان‌طور که گفتیم، افراد ممکن است برای آزادی یا مرخصی زندانی، سندی در اختیار نداشته باشند و در این مواقع ارائه ی سند اجاره‌ای می‌تواند برای آزادی آن‌ها موثر باشد.
 • برای تعهد در گمرک هم می‌تواند از سند اجاره‌ای استفاده کرد.
 • و...

موسسه ی وثیقه دات کام

اما برای اجاره سند آزادی یا مرخصی زندانیان، باید مراحلی را دنبال کرد. در ادامه، این مراحل را نام می‌بریم:

 • مرحله ی اول: انعقاد قرارداد اجاره
 • مرحله ی دوم: انتخاب کارشناس و قرار وثیقه
 • مرحله ی سوم: اخذ ضامن و پرداخت اجاره‌بهای ودیعه
 • مرحله ی چهارم: تودیع وثیقه و اخذ آزادنامه
 • مرحله ی پنجم: اوراق اجاره برای دادگاه

انتخاب موسسه مناسب برای اجاره سند

موسسه وثیقه دات کام که از بهترین وکلای دادگستری تشکیل شده است، انتخابی مناسب برای شما است. برای اجاره وثیقه و سند میتوانید با این موسسه در تماس باشید. اما به صورت کلی باید موارد زیر را برای انتخاب موسسه مناسب در نظر بگیرید.

 • اجاره سند ملکی، برای زندانی بهتر بوده و ترجیحا سند باید برای ملک مسکونی که در همان شهر پرونده است، باشد.
 • اجاره سند ملکی در تهران، هزینه ی بالاتری دارد و در برخی از شهرها، دادگاه‌ها تاکید می‌کنند که سند برای تهران باشد. توجه به این موضوع، می‌تواند برای بررسی هزینه نیز به شما کمک کند.
 • سند اجاره در شهرستان‌ها از تهران و کرج ارزان‌تر است. درصورتی‌که سند اجاره در تهران، قیمت بالاتری نسبت به کرج دارد.
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید