Performancing Metrics

وصل کردن سوند – مرکز خدمات پزشکی آلفاطب | اتاق خبر
کد خبر: 460139
تاریخ انتشار: 8 فروردین 1403 - 12:56

و امروز قصد داریم در این مقاله اطلاعات مفیدی را در رابطه با  وصل کردن سوند  با شما به اشتراک بگذاریم و به تمام سوالات شما در این باره پاسخ دهیم، بنابراین امیدواریم تا انتهای مطالب با ما همراه باشید، البته در ابتدا باید شما با مفهوم سوند، انواع آن و کاربرد آن آشنا شوید.

مجموعه آلفا طب با اخذ مجوز رسمی از دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و با در اختیار داشتن کادر متخصص و مجرب آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن برای ارائه خدمات پزشکی و پیرا پزشکی در منزل یا محل کار شما در کنار شما باشد.

تمامی پرسنل دارای مدارک و تضامین کافی نزد شرکت می باشند.

تلفن های تماس با مشاوارن مرکز خدمات پزشکی آلفاطب:

  • 021-22371371
  • 021-26851095
  • 09124885082

نحوه نصب سوند در منزل چگونه می باشد؟

قبل از نصب سوند ناحیه تناسلی به وسیله محلول استریل کاملا ضد عفونی می شود و از ابتدای پیشابراه تا انتهای اطراف ناحیه تناسلی به وسیله گاز استریل پاک می شود، سپس سوند فولی را به نوعی ژل استریل که از قبل با آب محلول شده است  آغشته می کنیم و سوند را از طریق مجرای ادراری وارد مثانه می کنیم. زمانی که سوند را به طور کامل وارد مثانه کردیم، بادکنک سوند کاملا در مثانه قرار گرفته و پس از اطمینان از جای گیری بادکنک سوند، آن را به وسیله 10 سی سی آب پر می کنیم.

لازم به ذکر است که ما این کار را برای شما بدون هیچگونه درد انجام می دهیم. وقتی که سوند در جای خود قرار گرفت دیگر نیاز نیست برای دفع ادرار به مثانه فشار وارد کنید زیرا در صورد وجود ادرار در مثانه به صورت خودکار به وسیله سوند فولی تخلیه می شود و به درون کیسه ادرار منتقل می شود

همچنین متخصصان مرکز خدمات پزشکی آلفاطب می توانیم با توجه به وضعیت جسمانی شما و یا بیمار شما، کیسه ادرار ثابت و متحرک را پیشنهاد کنیم تا خیالتان از بابت حمل و تخلیه آن راحت شود.

چه عواملی بر هزینه سوند در منزل تاثیر دارند؟

هزینه نصب سوند، اعم از سوند معده و یا سوند مجاری ادراری بعضا ثابت و گاهی متغیر است، که این ثابت و متغیر بودن به عوامل گوناگونی بستگی دارد که می توان از آنها به مواردی اشاره کرد که عبارتند از: هزینه انواع سوند با توجه به قیمت های بازار، میزان فاصله محل سکونت شما از مراکز ما با توجه به هزینه حمل و نقل، تعداد دفعاتی که شما به تعویض سوند نیاز دارید

تعویض سوند برای کودکان، افراد ناتوان جسمی و سالمندان که هرکدام تعرفه های متفاوتی دارد، مدت زمانی که طول می کشد سوند نصب شود، تعداد متخصصانی که برای نصب سوند مورد نیاز است، اینکه شما لوازم نصب سوند را خود تهیه کرده باشید

و یا ما به شما ارائه دهیم، نصب سوند از نوع مجاری ادراری و یا جراحی باشد که هر کدام تعرفه جدا دارند که طبیعتا انجام عمل جراحی مقداری پیچیده تر است و هزینه آن نیز بیشتر است. اینها عواملی بودند که بر نصب سوند در منزل تاثیر بسزایی دارند. جا دارد که بگوییم ما این خدمات را با نازل ترین هزینه خدمت شما ارائه خواهیم داد.

راه‌های ارتباطی با مجموعه پزشکی، درمانی آلفاطب

  • تماس از منطقه شمال تهران: 22371371 – 22351069
  • منطقه غرب و شمال شرق تهران: 22754843 – 26851095
  • دفتر منطقه مرکزی (پوشش دهی مرکز، جنوب و شرق) تهران: 66570772 – 66570774
  • ایمیل: alphatebcom@gmail.com
  • آدرس جهت مراجعه حضوری: تهران، بلوار کشاورز، خیابان جمال زاده شمالی، پلاک ۳۰۵، واحد ۱۵
  • سایت مرکز خدمات پزشکی آلفاطب: https://alpha-teb.com
  • رزرو خدمات در آلفاطب: https://alpha-teb.com/reservation-service/
نظرات
ADS
ADS
پربازدید