دانشگاه آماده ارایه راهکارهای مناسب برای تامین مالی طرح های اقتصادی است | اتاق خبر
کد خبر: 93290
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1393 - 10:48
ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی شریف تامین مالی طرح های اقتصادی را از ملزومات اقتصاد فعلی کشور دانست و گفت: جامعه دانشگاه از آمادگی لازم برای ارائه راهکارهای مناسب جهت تام...
ایرنا - رییس دانشگاه صنعتی شریف تامین مالی طرح های اقتصادی را از ملزومات اقتصاد فعلی کشور دانست و گفت: جامعه دانشگاه از آمادگی لازم برای ارائه راهکارهای مناسب جهت تامین مالی طرح های اقتصادی برخوردار است.
محمود فتوحی روز یکشنبه در هفتمین همایش توسعه نظام تامین مالی در ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما، افزود: وی گفت: مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه شریف همایش توسعه نظام مالی را با هدف استفاده از دیدگاه های صاحبنظران برای رفع نقیصه های اقتصادی پایه گذاری کرده است. رییس دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به کاهش نرخ تورم و ثبات اقتصادی در کشور، گفت: کشورمان در حال حاضر به شدت نیازمند پیشرفت و توسعه اقتصادی است. وی با اشاره به برگزاری جشن پنجاهمین سالگرد تاسیس دانشگاه صنعتی شریف در سال آینده، گفت: در ایران همه دست به دست هم داده اند تا اقتصاد ایران از شرایط پرتلاطم جهانی مصون ماند. وی با بیان آنکه نهادها و سازمان اجرایی کشور استقبال خوبی از برنامه های ترویجی در زمینه بازار مالی داشته اند، گفت: این همایش محل مناسبی برای بهره گیری از دیدگاه ها و بررسی نیازهای ابزارها، نهادها و شیوه های تامین مالی طرح ها است. رییس دانشگاه شریف با قدردانی از همکاری بانک توسعه اسلامی و بانک ملت در برگزاری این همایش با بیان اینکه کارشناسان و مدیران صنعتی و مالی در کارگاه های ابزارهای مالی این همایش شرکت می کنند، ابراز امیدواری کرد: برگزاری این همایش منجر به توسعه و رشد و شکوفایی اقتصاد کشور شود.            
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید