تاخیر 10 روزه در اعلام نتایج انتخابات اتاق | اتاق خبر
کد خبر: 93988
تاریخ انتشار: 17 اسفند 1393 - 12:35
هرچند انتخابات اتاق بازرگانی هجدهم اسفند ماه برگزار می‌شود اما بر اساس اظهارات مجتبی خسروتاج، نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در انجمن نظارت بر انتخابات اتاق قرار
هرچند انتخابات اتاق بازرگانی هجدهم اسفند ماه برگزار می‌شود اما بر اساس اظهارات مجتبی خسروتاج، نماینده وزیر صنعت، معدن و تجارت در انجمن نظارت بر انتخابات اتاق قرار است در روز بیست و سوم اسفند ماه نتایج اولیه اعلام شود.
اتاق مطلوب - همچنین تا روز بیست و پنجم فرصت اعتراض کاندیدا‌ها تعیین شده و قرار است تا بیست و هفتم اسفند ماه امسال به شکایات رسیدگی شود. روز بیست و هشتم هم نتایج نهایی اعلام می‌شود. نتایج نهایی انتخابات دوره هشتم در حالی با 10 روز تاخیر اعلام می‌شود که تاکنون دلیل مشخصی از سوی اعضای انجمن نظارت بر انتخابات برای چنین تصمیمی اعلام نشده است. همچنین این انجمن تاکنون مصوبه رسمی در این زمینه به اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور ابلاغ نکرده است. این تصمیمات در حالی از سوی مجتبی خسروتاج مطرح شده  که وی تا این لحظه پاسخگوی اقتصادنیوز نبوده است. در حال حاضر این سوال مطرح است که چرا در دوره‌های قبلی که شمارش آرا به صورت دستی انجام می‌شد نتایج روز بعد اعلام شده اما در این دوره علی رغم مکانیزه شدن شمارش آرا نتایج با یک هفته تاخیر اعلام می‌شود؟  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید