افزایش نظارت‌ها برای کاهش سوانح ریلی | اتاق خبر
کد خبر: 94342
تاریخ انتشار: 21 اسفند 1393 - 11:49
 مدیرعامل راه‌آهن با تأکید بر تعریف شاخص تجمیعی برای حوادث راه‌آهن، بر انجام نظارت بیشتر به منظور ارایه خدمات مطلوب‌تر و با کیفیت‌تر در ایام نوروز تأکید کرد. ...
 مدیرعامل راه‌آهن با تأکید بر تعریف شاخص تجمیعی برای حوادث راه‌آهن، بر انجام نظارت بیشتر به منظور ارایه خدمات مطلوب‌تر و با کیفیت‌تر در ایام نوروز تأکید کرد.
‌ محسن پورسیدآقایی ‌در جلسه ستاد ارتقا ایمنی با تأکید براینکه باید شاخص تجمیعی برای حوادث راه آهن تعریف شود، بیان کرد: علامت‌گذاری در مسیر ایستگاه‌ها، مشخص کردن راه‌های دسترسی به ایستگاه‌های راه‌آهن و نورپردازی مناسب در ایستگاه‌ها از جمله مواردی است که می‌ت واند به کاهش و جمع آوری حوادث کمک کند. به گفته وی استفاده از ماموران مجرب در ایستگاه‌های دارای حجم ترافیک بالا می‌تواند نقش مهمی در کاهش سوانح داشته باشد. مدیرعامل راه‌آهن افزایش نظارت‌ها را عاملی برای کاهش سوانح برشمرد و اضافه کرد: با توجه به افزایش حجم متقاضیان سفر با قطار در ایام نوروز باید با افزایش نظارت ها در جهت کاهش سوانح و ارایه خدمات مطلوب و با کیفیت گام برداشته شود. بنا‌براین گزارش در این جلسه مدیر کل ایمنی و نظارت بر شبکه راه‌آهن با ارایه گزارشی از سوانح در سال گذشته از کاهش 27 درصدی حوادث ناشی از برخورد با عابر و کاهش 75 درصدی حوادث ناشی از برخورد با وسایل نقلیه جاده‌ای خبر داد و گفت: به طور کلی آمار سوانح ریلی در سال جاری 23 درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید