مهمان‌پرست: هنر، زبان گویای تعامل میان ملت‌ها است | اتاق خبر
کد خبر: 99586
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1394 - 10:47
اتاق نیوز - به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو و به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار، نمایشگاه نسیم بهاری با همکاری انجمن هنرهای زیبای لهستان آغاز به کار کرد....
اتاق نیوز - به همت سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو و به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن بهار، نمایشگاه نسیم بهاری با همکاری انجمن هنرهای زیبای لهستان آغاز به کار کرد.
رامین مهمان پرست سفیر کشورمان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که حدود 100 اثر از آثار هنرمندان معاصر کشورمان را در معرض دید فرهیختگان و علاقه مندان قرار می دهد، مردم ایران را ملتی با فرهنگ و هنردوست دانست که آثار هنری فراوانی را در طول تاریخ خلق کرده‌اند. وی افزود: هنر، زبان گویای تعامل میان ملت‌ها است و حمایت از گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری موجب شناخت بهتر و دقیق‌تر مردم دو کشور از یکدیگر خواهد شد. همچنین توماش آبشویچ مدیر اجرایی انجمن هنرهای زیبای لهستان در این مراسم طی سخنانی به بررسی ظرایف هنر ایرانی و آثار به نمایش در امده در این نمایشگاه پرداخت. نمایشگاه نسیم بهاری تا پایان فروردین ماه در محل نگارخانه انجمن هنرهای زیبای لهستان در شهر ورشو بر پا خواهد بود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید