امیر پوردستان : نیروهای مسلح پاسخ دندان شکنی به اقدامات گروهک های تروریستی می دهند | اتاق خبر
کد خبر: 100495
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1394 - 10:28
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح کشورمان با آمادگی و توان بالایی که دارند پاسخ دندان شکن و خرد کننده ای به گروهک هایی که در حاشیه مرزهای...
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نیروهای مسلح کشورمان با آمادگی و توان بالایی که دارند پاسخ دندان شکن و خرد کننده ای به گروهک هایی که در حاشیه مرزهای ایران و به طور عمده در مرزهای جنوب شرقی، دست به اقدامات کور می زنند، خواهند داد.
اتاق نیوز - امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در حاشیه مراسم شانزدهمین یادواره شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و شهدای منطقه اسلام آباد زنجان، افزود: گروهک های تروریستی و تکفیری هیچ گونه تهدید عملیاتی و نظامی برای کشور مقتدر و توانمندی چون ایران نیستند. به ملت عزیز ایران قول می دهم در آینده بسیار نزدیک طومار همه آنهایی که در قالب گروهگ های تروریستی و تکفیری در حاشیه مرزهای ایران فعالیت می کنند برچیده خواهد شد. وی در پایان افزود: نیروهای ارتش، سپاه و نیروی انتظامی از ظرفیت، قابلیت و توانمندی های بسیار بالایی برخوردار هستند و تمام حرکات دشمنان علیه کشورمان را با دقت هرچه تمام زیر نظر دارند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید