پاسخگویی وزرای کشور و ارتباطات/ ارائه گزارش فرمانده ناجا | اتاق خبر
کد خبر: 100514
تاریخ انتشار: 22 فروردین 1394 - 10:54
مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری ضمن استماع گزارش فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد آن نیرو، میزبان وزرای ارتباطات و فن آوری اطلاعات و نیز کشور برای ...
مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری ضمن استماع گزارش فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از عملکرد آن نیرو، میزبان وزرای ارتباطات و فن آوری اطلاعات و نیز کشور برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان خواهد بود.
اتاق نیوز - ادامه رسیدگی به طرح حمایت از مدیریت و نوسازی مساجد و نمازخانه‌های کشور، طرح‌های حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر (اعاده شده از شورای نگهبان)، اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس، اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان،؛ استفاساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزش یاران نهضت سواد آموزی در وزارت آموزش و پرورش و نیز طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد. همچنین مجلس شورای اسلامی به بررسی طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و بهیاری‌های کشور، الحاق یک بند به عنوان بند ه به تبصره جزء 1 ماده 3 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور، طرح اساسنامه‌ی شرکت ملی نفت ایران، طرح حمایت از صنعت برق کشور ، طرح جامع جمعیت و تعالی خانوده، طرح اصلاح بند ج ماده 178 قانون برنامه 5 ساله پنجم توسعه ، طرح اصلاح بند ز ماده 44 قانون برنامه‌ی 5 ساله پنجم توسعه و لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی می‌پردازد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای پاسخ به سوالات نصرالله پژمان فر نماینده مشهد و مرتضی آقاتهرانی نماینده تهران نیز در مجلس حضور خواهد یافت و وزیر کشور به سوال فتح‌الله حسینی نماینده قصرالشیرین پاسخ می‌دهد. گزارش کمیسیون آموزش در مورد استنکاف وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق دو تبصره به ماده 17 قانون تعین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش و نیز گزارش کمیسیون عمران در مورد عملکرد دولت یازدهم در تامین مسکن دهک‌های پایین و بررسی نحوه عمل وزیر راه و شهرسازی به تعهدات زمین و مسکن خود به مجلس در زمان اخذ رای اعتماد نیز در دستور کار هفته جاری مجلس قرار دارد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید