حذف تحریم‌ها فضای کسب و کار را رونق می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 100787
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1394 - 10:40
اتاق نیوز - نماینده آذرشهر در اتاق اصناف ایران توسعه بازارهای هدف، رونق صادرات و کسب‌وکار را از پیامدهای بدست آمدن توافق در مذاکرات هسته‌ای دانست....

اتاق نیوز - نماینده آذرشهر در اتاق اصناف ایران توسعه بازارهای هدف، رونق صادرات و کسب‌وکار را از پیامدهای بدست آمدن توافق در مذاکرات هسته‌ای دانست.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از اتاق اصناف ایران، سید ابولفضل مدنی با بیان اینکه امیدواریم در مذاکرات هسته ای توافق نهایی بدست آید، گفت: رفع تحریم‌ها، استقبال سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه گذاری در اقتصاد ایران را به همراه خواهد داشت که این موجب رشد اقصادی ایران و کاهش قیمت‌ها خواهد شد.

وی ادامه داد: باید از فرصت به دست آمده برای بازسازی و نوسازی ماشین آلات و تجهیزات تولیدی و صنعتی و تامین مواد اولیه و دستگاه‌های مورد نیاز تولیدکنندگان و صنعت‌گران داخلی، استفاده کرد.

نماینده آذرشهر در اتاق اصناف ایران با تاکید بر تسهیل انتقال دانش و تکنولوژی روز صنعتی جهان به صنعت‌گران و تولیدکنندگان داخلی، گفت: قطعا سرمایه‌گذاری در این حوزه‌ها موجب رشد و شکوفایی صنعت و تولید داخلی خواهد شد و در صورت بدست آمدن توافق نهایی شاهد رونق فضای کسب و کار خواهیم بود.

مدنی اظهار کرد: با گشوده شدن درهای بازار جهانی به روی تولیدات ایران زمینه صادرات نیز فراهم خواهد شد و تجار با امنیت خاطر بیشتر می‌توانند به دنبال تجارت در عرصه خارجی و توسعه بازارهای هدف باشند.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید