کارشکنی یک شرکت هواپیمایی در خراسان شمالی | اتاق خبر
کد خبر: 101272
تاریخ انتشار: 24 فروردین 1394 - 13:36
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: مسافران خراسان‌ شمالی علاقه‌ای برای پرواز با شرکت هواپیمایی اترک ندارند....
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، گرمه و جاجرم و راز و جرگلان گفت: مسافران خراسان‌ شمالی علاقه‌ای برای پرواز با شرکت هواپیمایی اترک ندارند.
اتاق نیوز - قاسم جعفری افزود: بدعهدی این شرکت هواپیمایی و لغو مداوم پروازهای آن علت اصلی بروز این مشکل بوده است. وی با اشاره به اینکه شرکت هواپیمایی اترک در دو سال گذشته مجوز شرکت هواپیمایی خود را با نام این استان دریافت کرد و در تابستان سال 92 به بهره برداری رسید، افزود: از آن زمان به بهانه‌های مختلف همچون ایمن نبودن فرودگاه بجنورد برای فرود هواپیما، پروازها را لغو می‌کرد. بعد از پیگیری‌های فراوان و شکایت به اصل کمیسیون 90 مجلس، این شرکت موظف شد پروازها را به صورت مرتب از اسفند سال گذشته انجام دهد اما بازهم شاهد کارشکنی این شرکت و لغو پروازها هستیم. جعفری اظهار کرد: این شرکت هواپیمایی بهانه‌هایی همچون تعداد کم مسافر، نقص فنی هواپیما و عدم پرداخت وجهی که استانداری صندلی‌های خالی هواپیما را ضمانت کرده بود، آورده است. استانداری 60 درصد از صندلی‌های خالی هواپیمای این شرکت هواپیمایی را به شرط انجام پروازهای مرتب ضمانت کرده است، اما این شرکت هواپیمایی پروازها را به صورت مرتب انجام نداده است. وی در پاسخ به این سوال که گفته شده است در صورت عهد شکنی این شرکت هواپیمایی، مجوز پروازهای آن لغو می‌شود، تاکید کرد: سازمان هواپیمایی کشور باید جهت پرداخت حقوق مردم پی گیری‌های جدی داشته باشد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید